Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

ارتباط با گروه حفاظت و امنیت

ارتباط با گروه حفاظت و امنیت

توجه داشته باشید راه های ارتباط با ما برای کارهای مختلف متفاوت است. چنانچه محل و روش صحیح را انتخاب نکنید، به درخواست شما رسیدگی نمی شود!

مشکلات در هنگام کار با سایت

ابتدا به صفحه سوالات رایج کاربران در آدرس https://Safety-Security.IR/join مراجعه کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، از طریق تلگرام با ID (شناسه) @FactWorld ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را مطرح کنید.

سوالات فنی

ابتدا در سایت و یا در کانال تلگرام جستجو کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، ابتدا در قسمت نظرات مرتبط‌ترین مطلب، سوال خود را مطرح نمایید. اگر مطلب مرتبطی پیدا نکردید از طریق تلگرام با ID (شناسه) @JavadiRL ارتباط برقرار کنید و سوال خود را مطرح کنید. توجه داشته باشد چنانچه قبلاً سوال مطرح شده در سایت پاسخ داده شده باشد، پاسخی دریافت نخواهید کرد. همچنین از تماس تلفنی خودداری کرده و مراحل فوق را جهت ارتباط با ما طی نمایید.

رعایت حقوق مولفین و ناشرین

سایت حفاظت و امنیت تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران (در تمامی زمینه‌ها و به خصوص) در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است. از آنجائیکه برخی از محتوای سایت توسط کاربران برایمان ارسال می‌شود و در سایت منتشر می‌کنیم، ممکن است از مالکیت دقیق آن بی اطلاع باشیم. لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی/حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار یا تعیین منبع آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

جهت همکاری، پیشنهاد و انتقاد

در ساعات اداری با شماره ۰۹۱۲۹۵۱۵۷۸۸ (فقط از طریق واتساپ) و یا با نشانی ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه کنید و یا از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld ارتباط برقرار کنید.

آدرس جهت ارسال مرجوعات و مکاتبات

تهران – خیابان ری – خیابان موسوی – کوچه بندپی – پلاک ۵ – واحد ۳