Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

ارتباط با ما

ارتباط با ما

توجه داشته باشید راه‌های ارتباط با ما برای کارهای مختلف متفاوت است. چنانچه محل و روش صحیح را انتخاب نکنید، به درخواست شما رسیدگی نمی شود!

مشکلات در هنگام کار با سایت

برای اطلاع از این موضوع به صفحه سوالات رایج کاربران در آدرس https://Safety-Security.IR/join مراجعه کنید و یا از طرق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۹۵۱۵۷۸۸ ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را مطرح کنید.

سوالات فنی

ابتدا در سایت و یا در کانال تلگرام جستجو کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، ابتدا در قسمت نظرات مرتبط‌ترین مطلب، سوال خود را مطرح نمایید. اگر مطلب مرتبطی پیدا نکردید از طریق تلگرام با ID (شناسه) @JavadiRL یا از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۹۵۱۵۷۸۸ ارتباط برقرار کنید و سوال خود را مطرح کنید. توجه داشته باشد چنانچه قبلاً سوال مطرح شده در سایت پاسخ داده شده باشد، پاسخی دریافت نخواهید کرد. همچنین از تماس تلفنی خودداری کرده و مراحل فوق را جهت ارتباط با ما طی نمایید.

رعایت حقوق مولفین و ناشرین

سایت حفاظت و امنیت تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران (در تمامی زمینه‌ها و به خصوص) در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است. از آنجائیکه برخی از محتوای سایت توسط کاربران برایمان ارسال می‌شود و در سایت منتشر می‌کنیم، ممکن است از مالکیت دقیق آن بی اطلاع باشیم. لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی/حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار یا تعیین منبع آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

جهت همکاری، پیشنهاد و انتقاد

در ساعات اداری با شماره‌های (+۹۸) ۲۱ ۳۶ ۸۷۰ ۲۸۵ و (+۹۸) ۲۱ ۳۶ ۸۷۰ ۳۱۵ تماس بگیرید و یا با نشانی ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه کنید.

دفتر فروش

دقت نمایید که در حال حاظر ما فروش به صورت حضوری نداریم. تمامی روال فروش به صورت غیر حضوری می‌باشد.

  • آدرس دفتر جهت ارسال مرجوعات و مکاتبات
    • استان تهران – شهر تهران – انتهای خیابان جمهوری (نرسیده به خیابان ملت) – کوچه شهید اسماعیل مراغه‌ای – بن‌بست یاس غربی – پلاک ۶ – طبقه اول
    • کد پستی: ۱۱۴۶۸۱۵۱۱۴

تلفن‌های تماس

لطفا برای مکالمات صوتی با دفتر تماس بگیرید. جهت مکاتبات واتساپی از شماره‌های موبایل استفاده نمایید (نه تماس صوتی).

FRS200
FRS200
دفتر فروش:
(+98) 21 36 870 315
(+98) 21 36 870 285

واتساپ:
(+98) 912 951 57 88