حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت

ارتباط با ما

()
ارتباط با ما

توجه داشته باشید راه های ارتباط با ما برای کارهای مختلف متفاوت است. چنانچه محل و روش صحیح را انتخاب نکنید، به درخواست شما رسیدگی نمی شود!

مشکلات در هنگام کار با سایت

ابتدا به صفحه سوالات رایج کاربران در لینک https://Safety-Security.IR/join مراجعه کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه و مشکل خود را مطرح کنید.

سوالات فنی

ابتدا در سایت و یا در کانال تلگرام جستجو کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، ابتدا در قسمت نظرات مرتبط ترین مطلب، سوال خود را مطرح نمایید. اگر مطلب مرتبطی پیدا نکردید از طریق تلگرام به ID (شناسه) @JavadiRL مراجعه و سوال خود را مطرح کنید. توجه داشته باشد چنانچه قبلا سوال مطرح شده در سایت پاسخ داده شده باشد، پاسخی دریافت نخواهید کرد. همچنین از تماس تلفنی خودداری کرده و مراحل فوق را جهت ارتباط با ما طی نمایید.

رعایت حقوق مولفین و ناشرین

سایت حفاظت و امنیت تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است. از آنجائیکه برخی از محتوای سایت توسط کاربران برای سایت ارسال می شود و در سایت منتشر می‌شود و از مالکیت دقیق آن بی اطلاع هستیم، لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی/حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار یا تعیین منبع آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

جهت همکاری، پیشنهاد و انتقاد

در ساعات اداری با شماره ۰۹۳۹۵۲۹۴۱۹۸ (فقط پیامک لطفاً) و یا با نشانی ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه کنید و یا از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه کنید.

جزئیات فعالیت ما

وبسایت حفاظت و امنیت تا این زمان دقیقا 2 سال و 316 روز است که فعالیت خود را در بستر اینترنت شروع کرده است. ما تا کنون 571 مطلب با محتوای بسیار ناب منتشر کرده‌ایم که هر یک به طور میانگین زمانی حدود 44 ساعت جهت تدوین و انتشار به خود اختصاص داده است که این زمان برای هر مطلب نشان از بار محتوایی بالای آن دارد.
بعضی از مطالب علی‌رغم حجم کم متن، در بر دارنده اهمیت بالایی از لحاظ فنی و کاربردی می‌باشند که برای جمع‌آوری و ارائه آن‌ها زحمت بسیاری کشیده شده است. ما این مطالب را فقط به کاربران فعال خود ارائه می‌دهیم و مشاهده آن‌ها را در هر جایی بجز سایت، غیر مجاز کرده‌ایم.
تا این لحظه 1385 نفر به ما اعتماد کرده‌اند و عضو سایت ما شده‌اند. خوشبختانه مشارکت کاربران ما بسیار زیاد بوده است، تا حدی که دقیقاً 3200 کامنت تا این لحظه از ایشان در سایت ثبت شده است. این کامنت‌ها شامل پرسش و پاسخ‌هایی است که خلاء فنی مطالب را پر می‌کند.
تلاش ما همواره بر این بوده که نیاز کاربران برطرف شود و بار علمی و عملی ایشان ارتقاء یابد. امیدواریم خداوند متعال ما را در راهی که قدم نهاده‌ایم یاری نماید.