Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

ارتباط با ما

ارتباط با ما

توجه داشته باشید راه های ارتباط با ما برای کارهای مختلف متفاوت است. چنانچه محل و روش صحیح را انتخاب نکنید، به درخواست شما رسیدگی نمی شود!

مشکلات در هنگام کار با سایت

ابتدا به صفحه سوالات رایج کاربران در لینک https://Safety-Security.IR/join مراجعه کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه و مشکل خود را مطرح کنید.

سوالات فنی

ابتدا در سایت و یا در کانال تلگرام جستجو کنید. چنانچه به جواب خود نرسیدید، ابتدا در قسمت نظرات مرتبط ترین مطلب، سوال خود را مطرح نمایید. اگر مطلب مرتبطی پیدا نکردید از طریق تلگرام به ID (شناسه) @JavadiRL مراجعه و سوال خود را مطرح کنید. توجه داشته باشد چنانچه قبلا سوال مطرح شده در سایت پاسخ داده شده باشد، پاسخی دریافت نخواهید کرد. همچنین از تماس تلفنی خودداری کرده و مراحل فوق را جهت ارتباط با ما طی نمایید.

رعایت حقوق مولفین و ناشرین

سایت حفاظت و امنیت تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است. از آنجائیکه برخی از محتوای سایت توسط کاربران برای سایت ارسال می شود و در سایت منتشر می‌شود و از مالکیت دقیق آن بی اطلاع هستیم، لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی/حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار یا تعیین منبع آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

جهت همکاری، پیشنهاد و انتقاد

در ساعات اداری با شماره ۰۹۱۲۹۵۱۵۷۸۸ (فقط پیامک لطفاً) و یا با نشانی ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه کنید و یا از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه کنید.