Telegram

ارتباط با ما

ارتباط با ما

توجه داشته باشید راه های تماس با ما برای کارهای مختلف، متفاوت است، چنانچه محل و روش صحیح را انتخاب نکنید، به درخواست شما رسیدگی نمی شود!

 

مشکلات در هنگام کار با سایت:
ابتدا به صفحه سوالات رایج کاربران در لینک http://Safety-Security.IR/join مراجعه و چنانچه به جواب خود نرسیدید، از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه و مشکل خود را مطرح کنید.

 

سوالات فنی:
ابتدا در سایت و یا در کانال تلگرام جستجو کنید و چنانچه به جواب خود نرسیدید، ابتدا در قسمت نظرات مرتبط ترین مطلب، سوال خود را مطرح نمایید و اگر مطلب مرتبطی پیدا نکردید از طریق تلگرام به ID (شناسه) @JavadiRL مراجعه و سوال خود را مطرح کنید. توجه داشته باشد چنانچه قبلا سوال مطرح شده در سایت پاسخ داده شده باشد، پاسخی دریافت نخواهید کرد و همچنین از تماس تلفنی خودداری کرده و مراحل فوق را جهت ارتباط با ما طی نمایید.

 

رعایت حقوق مولفین و ناشرین:
سایت حفاظت و امنیت تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، از آنجائیکه برخی از محتوای سایت توسط کاربران برای سایت ارسال می شود و بروی سایت منتشر می شود و از مالکیت دقیق آن بی اطلاع هستیم لذا چناچه محتوایی از آنچه بر روی سایت قرار گرفته است، متعلق به شخص حقیقی/حقوقی است و نسبت به این امر رضایت ندارد و درخواست حذف و عدم انتشار یا تعیین منبع آن را دارد، خواهشمند است فوراً از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه و طرح موضوع نماید.

 

جهت همکاری، پیشنهاد و انتقاد:
با نشانی ایمیل fact.world919@gmail.com با ما مکاتبه کنید و یا از طریق تلگرام به ID (شناسه) @FactWorld مراجعه کنید.

1712 | 2 سال قبل