حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت

درباره ما

()
درباره ما

گروه حفاظت و امنیت این وبسایت را از ابتدای سال ۱۳۹۵ تاسیس نمود. ما فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ در حوضه الکترونیک، در استان خراسان آغاز نمودیم و پس از چهار سال قدم در عرصه حفاظت و امنیت نهادیم و تا کنون مشغول خدمت شدیم. در راستای پیشرفت علم فنی هموطنان و دوستاران این عرصه، تصمیم گرفتیم که تجربیات خود و همکارانی که تمایل به اشتراک تجربیات خود دارند را در این وبگاه جمع آوری و ارائه دهیم.

همچنین کمبود وبگاهی که خدمات حفاظتی و امنیتی اعم از آموزش، اطلاعات، اخبار و فروشگاه اینترنتی را در برآورده سازد، احساس میشد و ما نیز تصمیم به تحقق این نیاز را داریم و این امر بجز همراهی شما دوستان امکانپذیر نمیباشد.

امنیت را با ما تجربه نمایید…

با تشکر

مدیر وبسایت: محسن جوادی

جزئیات فعالیت ما

وبسایت حفاظت و امنیت تا این زمان دقیقا 2 سال و 314 روز است که فعالیت خود را در بستر اینترنت شروع کرده است. ما تا کنون 570 مطلب با محتوای بسیار ناب منتشر کرده‌ایم که هر یک به طور میانگین زمانی حدود 44 ساعت جهت تدوین و انتشار به خود اختصاص داده است که این زمان برای هر مطلب نشان از بار محتوایی بالای آن دارد.
بعضی از مطالب علی‌رغم حجم کم متن، در بر دارنده اهمیت بالایی از لحاظ فنی و کاربردی می‌باشند که برای جمع‌آوری و ارائه آن‌ها زحمت بسیاری کشیده شده است. ما این مطالب را فقط به کاربران فعال خود ارائه می‌دهیم و مشاهده آن‌ها را در هر جایی بجز سایت، غیر مجاز کرده‌ایم.
تا این لحظه 1384 نفر به ما اعتماد کرده‌اند و عضو سایت ما شده‌اند. خوشبختانه مشارکت کاربران ما بسیار زیاد بوده است، تا حدی که دقیقاً 3198 کامنت تا این لحظه از ایشان در سایت ثبت شده است. این کامنت‌ها شامل پرسش و پاسخ‌هایی است که خلاء فنی مطالب را پر می‌کند.
تلاش ما همواره بر این بوده که نیاز کاربران برطرف شود و بار علمی و عملی ایشان ارتقاء یابد. امیدواریم خداوند متعال ما را در راهی که قدم نهاده‌ایم یاری نماید.