Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

درباره گروه حفاظت و امنیت

درباره گروه حفاظت و امنیت

تجربه حس خوب امنیت به بشر ثابت کرده همواره به کمک ابزار و تجهیزات حفاظتی می‌تواند از دارایی‌هایش محافظت نموده و از حس زیبای امنیت برخوردار باشد.

ما فعالیتمان را با مجموعه کوچکی از متخصصین برق و الکترونیک در شهرمان (خراسان رضوی – کاشمر) در قالب خدمات حفاظتی و امنیتی شروع کردیم. بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان تصمیم گرفتیم خدمات خود را (با مرکزیت پایتخت) در جای جای کشور عزیزمان ارائه دهیم. که در راستای همین سیاست‌گذاری وبسایت Safety-Security.IR تاسیس شد.

شروع فعالیت آموزشی

از جایی که حساسیت انجام پروژه‌های حفاظتی و امنیتی بسیار بالا می‌باشد و تجربه کم برخی از فعالان این رشته خسارت‌های جبران‌ناپذیری را در برداشته است، تصمیم گرفتیم که در ابتدای کار تجارب و آموزش‌های تخصصی را به همکاران خودمان ارائه دهیم. بنابراین شروع به آموزش تخصصی محتوای حفاظتی و امنیتی کردیم.

گروه حفاظت و امنیت

مدتی که از فعالیت آموزشی ما گذشت، همکاران و متخصصان بسیار باتجربه‌ای به ما ملحق شدند. ایشان تجارب و نکات بسیار ارزنده‌ای به محتوای آموزشی ما افزودند. ما نیز بعد از مدتی بجای بکاربردن نام مجموعه کوچک حفاظتی و امنیتی، نام گروه حفاظت و امنیت را برای مجموعه خود بکار بردیم. حال نیز گروه حفاظت و امنیت مفتخر است که میزبان جمعی (قریب به ۲۰۰۰ نفر) از مجرب‌ترین متخصصان حفاظتی و امنیتی کشور است.

رسالت گروه حفاظت و امنیت

ما همواره در تلاش بوده‌ایم تا بین افراد متخصص، علاقه‌مند، خریدار و فروشنده سیستم‌های حفاظتی و امنیتی تعامل موثر و مثبت ایجاد کنیم. به لطف خداوند و با همراهی شما بخشی از این هدف ارزشمند را محقق نموده‌ایم و امیدواریم بعد از لطف و یاری خداوند، همراهی شما همیشه کمک راه ما باشد.
ما توانستیم راه حل مسائل و نواقص زیادی را به همکارانمان منتقل کنیم. هنوز هم در این خصوص با تمام انرژی خود فعال خواهیم بود.
تأمین کالای مرغوب و تایید شده نیز یکی دیگر از نیازهای اصلی این حوزه می‌باشد. بنابراین فروشگاه حفاظت و امنیت، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای اطلاع رسانی و خرید محصولات حفاظتی و امنیتی است.

حس زیبای امنیت را با ما تجربه نمایید…

با تشکر

مدیر وبسایت: محسن جوادی

دفتر فروش:
(+98) 21 36 870 315
(+98) 21 36 870 285
واتساپ:
(+98) 912 951 57 88