Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

نرخ‌نامه آنلاین حفاظت و امنیت

نرخ‌نامه آنلاین حفاظت و امنیت

وجود یک نرخ‌نامه جامع که هم خدمات دهنده و هم مشتری از آن سود ببرند، یکی از اصلی‌ترین الزامات یک کسب و کار خدماتی است. با توجه به درخواست مکرر همکاران و البته گزارش بی‌انصافی‌هایی از جانب همکاران و هم مشتریان، گروه حفاظت و امنیت در نظر دارد خدمات جدیدی به همکاران خدمات دهنده و مصرف‌کننده‌های گرامی ارائه نماید. نرخ‌نامه حفاظت و امنیت سیستم جدیدی از وبسایت ما می‌باشد که دائم در حال بروزرسانی است. شما نیز می‌توانید آن را بروز نمایید و در بهبود نرخ‌نامه‌ای کامل و منصفانه سهیم باشید.

اتحادیه‌های اصناف

خوشبختانه در کشور ما فعالیت اصناف محترم بسیار جدی و موثر می‌باشد. همچنین قوانین سفت و محکمی را نیز اعمال و اقدام می‌نمایند. اما فعالیت در حوضه‌های حفاظتی و امنیتی شامل نظارت چند اتحادیه مختلف می‌باشد. برای مثال صافکار ماشین، کلید ساز، نصاب دزدگیر و حتی برق‌کار ماشین اقدام به عیب‌یابی و تعویض پمپ درب خودرو می‌نمایند. شغل‌های بالا هر کدام اتحادیه مختص به خود و همچنین نرخ‌نامه مختص به خود را دارند. فعالیت در حوضه‌های حفاظتی و امنیتی از گستردگی خاصی برخوردار است که این موضوع همیشه باعث اختلاف در بین همکاران بوده است. اما باید قبول کنیم که بعضی از خدمات در بین شغل‌ها به صورت مشترک است. وظایف اتحادیه‌های اصناف مشخص است، اما حل بعضی موارد در بین همکاران، فقط و فقط به همدلی ایشان با یکدیگر مربوط می‌شود. حالا نرخ‌نامه زیر فقط نظر منصفانه عموم همکاران در شغل‌هایی است که به نحوی خدمات حفاظتی و امنیتی ارائه می‌نمایند. البته اگر اتحادیه خاصی قصد حمایت از نرخ‌نامه زیر را دارد، بسیار خوشحال می‌شویم تا با ما در ارائه خدمات به جامعه زیادی از فعالان در حوضه‌های حفاظتی و امنیتی همراه باشند.

همکاری در ارائه نرخ‌نامه

اعضای محترم سایت می‌توانند در هر لحظه که بخواهند قیمت‌های مندرج در لیست زیر را تغییر دهند. بنابراین شما می‌توانید نرخ‌نامه اتحادیه خودتان یا نظر منصفانه شخصی خودتان را در نرخ‌نامه زیر اعمال نمایید. با این کار سهم به‌سزایی در ارائه خدمت به کلیه همکاران حفاظتی و امنیتی خواهید داشت.
اگر شما عضو سایت نمی‌باشید یا عضویتتان به اتمام رسیده است می‌توانید نرخ‌نامه مد نظر خودتان را برای ما ارسال نمایید. شما می‌توانید از طریق ایمیل fact.world919@gmail.com یا شناسه تلگرام FactWorld@ با ما در ارتباط باشید.
اگر اتحادیه (یا اتحاده‌هایی) آمادگی همکاری با ما در ارائه این نرخ‌نامه را اعلام نمایند و جامه عمل به رسمی بودن این نرخ‌نامه بپوشانند، ما سامانه پیامکی (بر اساس کدهای خدمات جدول زیر) با نام و تایید همان اتحادیه راه‌اندازی می‌نماییم. پیشاپیش از اتحادیه‌هایی که ما را در ارائه این خدمت مهم یاری می‌نمایند، سپاسگزاریم…

جزئیات و راهنمای نرخ‌نامه

  • تمامی قیمت‌ها بر اساس “تومان” می‌باشد.
  • ماشین‌های درجه ۳: ماشین‌هایی هستند که قیمت حدودی آن‌ها زیر ۲۰۰ میلیون تومان است.
  • ماشین‌های درجه ۲: ماشین‌هایی هستند که قیمت آن‌ها بیـن ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان است.
  • ماشین‌های درجه ۱: ماشین‌هایی هستند که قیمت حدودی آن‌ها بالای ۵۰۰ میلیون تومان است.
  • نرخ خدمات ذکر نشده در جدول زیر، طبق توافق طرفین می‌باشد.
  • کلیه خدمات انجام شده باید طبق فاکتور رسمی انجام گردد.

نکات مهم در بروزرسانی نرخ‌نامه

جدول نرخ‌نامه زیر (بعد از ورود به سایت) به صورت هوشمند عمل می‌نماید. از جایی که پرخدمات‌ترین ماشین، ماشین‌های درجه ۳ هستند، بنابراین قیمت‌گذاری‌ها بر پایه ماشین‌های درجه ۳ می‌باشد. شما ابتدا بیشترین اجرتی که برای یک ماشین درجه ۳ دریافت می‌کنید (مثلا اجرت نصب دزدگیر کیلس و استارتی) را در فیلد مربوطه (عددی بین ۸۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ به تومان) وارد نمایید. سپس کمترین اجرتی که از خدمات‌دهی به یک ماشین درجه ۳ (مثلا اجرت تعویض باطری ریموت دزدگیر) را دریافت می‌کنید را در فیلد مربوطه (عددی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ به تومان) وارد نمایید.
دقت نمایید که با تغییر هر کدام از فیلدهای گفته شده، تمامی قیمت‌های جدول نرخ‌نامه به صورت هوشمند تغییر خواهد کرد.
مسلّماً میزان حساسیت و ریسک کار در ماشین‌های درجه ۲ و درجه ۱ بیشتر از ماشین‌های درجه ۳ می‌باشد. بنابراین دو فیلد دیگر نیز در بالای جدول تعبیه شده است که مقدار افزایش قیمت (عددی بین ۲۰ تا ۷۰ به درصد) برای اجرت خدمات در درجات مختلف خودرو را اعمال خواهد کرد.
درصد زحمت برای هر کدام از خدمات (که بعد از ورود به سایت قابل نمایش می‌باشد) از قبل دارای یک مقدار پیش‌فرض (و متعارف) می‌باشند. این مقادیر می‌توانند عددی بین ۱ تا ۱۰۰ (البته نهایتاً ۲۰ درصد کمتر یا بیشتر از مقدار پیش‌فرض) باشند. این مقادیر را نسبت به درصد زحمت و ارزش کار (نسبت به بیشترین و کمترین اجرت) تعیین نمایید.

برای اعمال تغییرات پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از مرورگر بروز گوگل کروم و همچنین مانیتور بزرگ (مثل لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی) استفاده نمایید.
محدودیت‌های عددی اعمال شده، فقط به منظور متعارف بودن نرخ نهایی هر کدام از خدمات می‌باشد. از شما نیز تقاضا داریم هر کدام از فیلدها را با رعایت انصاف و به صورت متعارف وارد نمایید.

 

 

امکان اعمال تغییرات بعد از ورود به سایت!همکار گرامی، سلام...
از اینکه به این صفحه مراجعه کردید بسیار سپاس‌گزاریم. لطفا به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و سپس تغییرات لازم را در جدول زیر اعمال نمایید. پیشاپیش از اینکه ما را در ارائه نرخ‌نامه‌ای دقیق یاری می‌نمایید، متشکریم...
ورود به سایت عضویت در سایت
میانگین: 178000
میانگین: 6625
میانگین: 42
میانگین: 54
کد شرح خدمات اجرت خدمات بر اساس درجه خودرو
درجه 3 درجه 2 درجه 1
101 نصب دزدگیر معمولی
102 نصب دزدگیر تصویری
103 نصب دزدگیر استارتر بدون کیلس
104 نصب دزدگیر استارتر با کیلس
105 نصب دزدگیر دارای ردیاب و راه‌اندازی نرم‌افزاری
106 نصب ردیاب تک و راه‌اندازی نرم‌افزاری
107 نصب پاور ویندوز دو شیشه
108 نصب پاور ویندوز چهار شیشه
109 نصب پاور سانروف
110 نصب و راه‌اندازی آینه‌تاشو (با فرمان از طریق ریموت دزدگیر یا فابریک)
111 نصب پمپ درب یا سرویس پمپ و قفل درب به ازای هر درب
112 نصب و راه‌اندازی دوربین دنده عقب
113 نصب و راه‌اندازی سنسور دنده عقب
114 نصب پمپ صندوق یا راه‌اندازی کامل صندوق پران
115 نصب سنسور چشم التراسونیک داخل اتاق
116 نصب آژیر یا شوک سنسور یا شاسی‌های لادری
117 نصب قطع کن برق یا کلید مخفی
118 تعمیر سیم‌کشی دزدگیر یا پاور ویندوز
119 بازدید و عیب‌یابی دزدگیر یا قفل‌مرکزی یا دوربین و سنسور دنده عقب
120 باز کردن دزدگیر معمولی یا ردیاب یا پاور ویندوز
121 باز کردن دزدگیر تصویری یا استارتر یا کیلس
122 باز کردن کیت (دزدگیر یا پاور ویندوز یا دوربین و سنسور دنده عقب) جهت تعمیر
123 تعریف ریموت فابریک خودرو بدون دستگاه
124 تعریف ریموت فابریک خودرو با دستگاه
125 تعریف ریموت اصلی دزدگیر
126 تعویض باطری‌های ریموت فابریک خودرو
127 تعویض باطری‌های ریموت دزدگیر
128 تعریف ریموت بلوتوثی برای دزدگیر یا درب اتومات
129 آموزش کارایی دستگاه یا تنظیم نرم‌افزاری و سخت افزاری (کارکال، شوک و...)
FRS200
FRS200
دفتر فروش:
(+98) 21 36 870 315
(+98) 21 36 870 285