حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
اخبار و اطلاعیه ها

اندی گُرو، مدیر عامل سابق کمپانی Intel درگذشت

()
اندی گُرو، مدیر عامل سابق کمپانی Intel درگذشت

روز گذشته، اندرو اس. گُرو، مدیر عامل سابق و رییس هیئت مدیره Intel در سن ۷۹ سالگی در گذشت. کمپانی اینتل بخش اعظمی از موفقیت فعلی خود را مدیون گرو است که جز اولین افرادی بود که به استخدام آن درآمد. در ادامه این خبر با حفاظت و امنیت همراه باشید.

زمانی که گرو به استخدام اینتل درآمد، کمپانی مورد بحث در تولید چیپ های حافظه (DRAM) تمرکز داشت، اما با ورود محصولات ژاپنی ارزان قیمت، اینتل مجبور به تغییر رویه شد. گرو یکی از اولین افرادی بود که اینتل را به سمت تولید میکروپردازنده ها هدایت کرد و IBM را مجاب ساخت تا از محصولات اینتل به صورت انحصاری استفاده کند.

اینتل زیر نظر گرو، پردازنده های ۳۸۶ و پنتیوم را تولید کرد که به گفته مدیران فعلی شرکت، به «ظهور عصر پی سی» کمک کرد. علاوه بر این، با مدیریت گرو نرخ درآمد اینتل از ۱٫۹ میلیارد دلار، به بیش از ۲۶ میلیون دلار رسید. به همین دلیل، از گرو به عنوان  «کسی که نرخ درآمد سیلیکون ولی را افزایش داد» یاد می شود. رییس هیئت مدیره فعلی اینتل، اندی برایانت می گوید که گرو، مدیری تاثیرگذار بود چرا که «رویه تحلیلی دانش محور را با قابلیت صحبت صادقانه و پرمعنا در هم می آمیخت.»

با این حال، اینتل همواره در زمان مدیریت گرو شرایطی عالی را سپری نمی کرد. وی یک بار نگرانی های مربوط به پردازنده های پنتیوم را کم اهمیت تلقی کرد و همین موضوع، بهایی نیم میلیارد دلاری برای اینتل به همراه داشت. هم چنین بسیاری از کارکنان گرو، از او به عنوان مردی خشن به عنوان یک رهبر یاد می کنند. با این وجود، اهمیت فعالیت های او در صنعت تکنولوژی فراموش نشدنی است و گروه بدون شک نقشی شگرف در ظهور کامپیوترهای شخصی ایفا کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید