04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

بله، حق با شماست، تویوتا کرولا به هیچ‌وجه زیباترین خودرویی که تا به حال تویوتا تولید کرده نیست، اما قطعا یکی از موفق‌ترین اتومبیل‌های ساخت این کمپانی است که حضور طولانی مدت آن در بازار نیز قابل تقدیر است.

رونمایی از نسخه ۲۰۱۷ تویوتا کرولا به مناسبت پنجاه سالگی کرولا

امسال، کمپانی تویوتا ۵۰ سالگی این مدل را جشن می‌گیرد و به همین مناسبت نسخه ویژه‌ای از کرولا را تولید کرده و در نمایشگاه خودرو نیویورک به نمایش گذاشته است. تویوتاکرولا ۲۰۱۷، نسخه ویژه ۵۰ سالگی، بر مبنای آخرین مدل کرولا یعنی Corolla SE قرار دارد که تفاوت‌های ظاهری مختصری با آن مدل دارد. اما بیشتر تغییرات و ارتقا‌های صورت گرفته در خصوص بخش‌های داخلی خودرو بوده است. این نمونه دارای یک نمایشگر لمسی ۷ اینچی، نمایشگر تجهیزات ۴٫۲ اینچی، Entune Audio Plus و بسیاری ویژگی‌های دیگر است. فقط ۸۰۰۰ نمونه از این مدل ویژه تولید خواهد شد و از پاییز امسال وارد بازار آمریکا می‌شود.

تویوتا نخستین کرولا را در سال ۱۹۶۶ در ژاپن تولید کرد، و در سال ۱۹۶۸ صادرات آن به آمریکا را آغاز کرد. در مدت دو سال این خودرو دومین اتومبیل محبوب آمریکاییان بود و تا سال ۱۹۸۳ ده میلیون کرولا در آمریکا به فروش رفت. در سال ۲۰۰۵ تویوتا ۳۰ میلیون تویوتاکرولا فروخته بود که این عدد در حال حاضر به ۴۳ میلیون رسیده است. در ادامه همراه با گروه حفاظت و امنیت تصاویری از این خودرو را مشاهده کنید.

 

تویوتا کرولا
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
تویوتا کرولا
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
Corolla 2017
دیدگاهتان را بنویسید