01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان و همراهان گرامی نحوه سیم‌بندی و آموزش نصب دزدگیر لیفان ۵۲۰ را تهیه و تدوین کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

آموزش نصب دزدگیر لیفان ۵۲۰

مخصوص اعضا، کلیک کنید! و در صورت نیاز مخصوص اعضا، کلیک کنید! را هم باز می‌کنیم. تمام سیم‌های مورد نیاز در دو سوکت موجود می‌باشند. سوکت اول مخصوص اعضا، کلیک کنید! و سوکت دوم مخصوص اعضا، کلیک کنید! می‌باشد.

نکات نصب

  1. سیم قفل و باز به صورت تک سیم بسته می‌شود. به نحوی که با منفی دادن به این سیم درب‌ها قفل می‌شود. با چیدن سیم درب‌ها باز می‌شود. (آموزش انواع سیم بندی رله های راه انداز قفل مرکزی در انواع دزدگیر)
  2. شاد باشید…
۱۳۹۵/۰۷/۱۰

با تشکر از زحمات شما و دوستان ارجمند
امیدوارم که همیشه سالم و تندرست باشید

۱۳۹۵/۰۷/۱۰

با تشکر از آقای جوادی که با این کار اطلاعات مارا افزایش داده ومارا در آموزش نصب برروی خودروهای روز آشنا میکند

۱۳۹۵/۰۸/۰۷

آقای جوادی برای لیفان که فرمودید در صورت نیاز قاب کولر و یا پخش باز بشه طبق توضیحات شما قفلها و لادری و راهنماها کاری به اون قسمت نداشتن شما فرمودید که یا تو رکاب یا تو ستون….

۱۳۹۵/۰۸/۰۸

ممنون
اگر در محل دیگه ای نصب کردید لطفا، محل دقیقش رو برای ما ارسال نمایید…

۱۳۹۵/۰۸/۰۹

سلام خسته نباشید میخاستم یه توضیحی برای مانیتور دنا که تصویر موقع رانندگی قطع میشه رو بهم بدید باید چی کار کنیم که اینجور نشه ممنون

۱۳۹۵/۰۸/۰۹

سلام
تصویر چی قطع میشه؟
دقیق تر بگید…

دیدگاهتان را بنویسید