31 اردیبهشت ۱۳۹۸ سه شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز نحوه کددهی به ریموت فابریک اتومبیل MVM 110 را آموزش می‌دهد. با ما همراه باشید…

تعریف ریموت MVM 110

تعریف ریموت MVM 110

نحوه کد دهی:

  1. ابتدا داخل خودرو بنشینید و مصرف کننده‌ها (رادیو پخش، چراغ‌ها و…) را به جز فلاشر که قادر به قطع آن نیستید، از مدار خارج کنید.
  2. سوئیچ را داخل مغزی قرار داده و قفل فرمان را آزاد کنید.
  3. سوئیچ موتور را باز کنید تا چراغ‌های پشت آمپر روشن شوند. در این زمان سوئیچ را ببندید تا چراغ سکوریتی جلوی داشبورد یک‌بار چشمک بزند، این عمل باید حدود ۲ ثانیه طول بکشد.
  4. عملیات مرحله ۳ را مجدداً بدون توقف تکرار کنید.
  5. سوئیچ را مجدداً باز کنید و در این هنگام چراغ سکیوریتی شروع به چشمک زدن می‌نماید و سپس قطع می‌گردد و نیز مجدداً شروع به چشمک زدن نموده و خاموش می‌شود. سپس دکمه «UNLOCK» را نگه دارید و همزمان سوئیچ را ببندید و منتظر بمانید تا چراغ سکیوریتی خاموش شود.
  6. کلید را خارج کرده و ابتدا دکمه «UNLOCK» و سپس دکمه «LOCK» را با وقفه فشار دهید.
  7. در صورت صحت انجام عملیات فوق قفل درب‌ها باز و بسته می‌شوند. در غیر اینصورت و عدم فعال شدن ریموت باید مراحل بالا را مجدداً انجام دهید.
  8. شاد باشید…

نکته: عملیات بندهای ۳، ۴ و ۵ باید بدون وقفه و در زمان ۷ ثانیه انجام شود.

۱۳۹۵/۰۸/۰۷

درود برشما. من خودرو ام وی ام مدل ۱۱۰ دارم و متاسفانه ریموت ماشین کار نمیکنه. باتری های ریموت را تعویض کردم و چندبار کد گذاری کردم ولی تنها کمتر از دو دقیقه کار میکند. احساس میکنم حافظه نگهداری کد مشکل دارد. به نظر شما دوستان راه حل این مشکل چیه. ممنون

۱۳۹۵/۰۸/۰۷

سلام
اگر ریموت کد میگیره، یعنی گیرنده اتومبیل سالمه و اگر فقط دو دقیقه کد رو نگه میداره، یعنی مشکل از کیت ریموت هستش که احتمال زیاد سخت افزاری مشکل داره و باید تعمیر بشه و تعمیر ریموت هم نیاز به بررسی های زیادی داره که توی یک یا دو مطلب قابل گفتن نیست و نیاز به فضای بیشتری داره. بهتره که به یک تعمیر کار ماهر مراجعه نمایید تا مشکل ریموت شما را حل نمایند…

دیدگاهتان را بنویسید