حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
تعریف ریموت و سوئیچ خودروسیستم های اتومبیل

تعریف ریموت MVM 110

()
تعریف ریموت MVM 110

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز نحوه کد دهی به ریموت فابریک اتومبیل MVM 110 را آموزش میدهد. با ما همراه باشید…

نحوه کد دهی:

  1. ابتدا داخل خودرو بنشینید و مصرف کننده ها (رادیو پخش، چراغ ها و…) را به جز فلاشر که قادر به قطع آن نیستید، از مدار خارج کنید.
  2. سوئیچ را داخل مغزی قرار داده و قفل فرمان را آزاد کنید.
  3. سوئیچ موتور را باز کنید تا چراغ های پشت آمپر روشن شوند. در این زمان سوئیچ را ببندید تا چراغ سکوریتی جلوی داشبورد یکبار چشمک بزند، این عمل باید حدود ۲ ثانیه طول بکشد.
  4. عملیات مرحله ۳ را مجدداً بدون توقف تکرار کنید.
  5. سوئیچ را مجدداً باز کنید و در این هنگام چراغ سکیوریتی شروع به چشمک زدن می نماید و سپس قطع می گردد و نیز مجدداً شروع به چشمک زدن نموده و خاموش می شود. سپس دکمه UNLOCK را نگه دارید و همزمان سوئیچ را ببندید و منتظر بمانید تا چراغ سکیوریتی خاموش شود.
  6. کلید را خارج کرده و ابتدا دکمه UNLOCK و سپس دکمه LOCK را با وقفه فشار دهید.
  7. در صورت صحت انجام عملیات فوق قفل درب ها باز و بسته می شوند.در غیر اینصورت و عدم فعال شدن ریموت باید مراحل بالا را مجدداً انجام دهید.
  8. شاد باشید…

نکته : عملیات بندهای ۳و۴و۵ باید بدون وقفه و در زمان ۷ثانیه انجام شود.

این پست را به اشتراک بگذارید:

امین
۱۳۹۵/۰۸/۰۷

درود برشما. من خودرو ام وی ام مدل ۱۱۰ دارم و متاسفانه ریموت ماشین کار نمیکنه. باتری های ریموت را تعویض کردم و چندبار کد گذاری کردم ولی تنها کمتر از دو دقیقه کار میکند. احساس میکنم حافظه نگهداری کد مشکل دارد. به نظر شما دوستان راه حل این مشکل چیه. ممنون

محسن جوادی در پاسخ به امین
۱۳۹۵/۰۸/۰۷

سلام
اگر ریموت کد میگیره، یعنی گیرنده اتومبیل سالمه و اگر فقط دو دقیقه کد رو نگه میداره، یعنی مشکل از کیت ریموت هستش که احتمال زیاد سخت افزاری مشکل داره و باید تعمیر بشه و تعمیر ریموت هم نیاز به بررسی های زیادی داره که توی یک یا دو مطلب قابل گفتن نیست و نیاز به فضای بیشتری داره. بهتره که به یک تعمیر کار ماهر مراجعه نمایید تا مشکل ریموت شما را حل نمایند…

دیدگاهتان را بنویسید