01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز نحوه کددهی و تعریف ریموت میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۶ را تهیه و تدوین نموده است. برای مشاهده راهنمای کددهی میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۶ در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

تعریف ریموت میتسوبیشی پاجرو مدل 2006

میتسوبیشی موتورز قسمتی از یک کمپانی بزرگ صنعتی به نام Mitsubishi است که به تولید اتومبیل و موتور می‌پردازد. دفتر مرکزی آن در منطقه Minato شهر توکیو واقع شده است. در سال ۲۰۱۱ میتسوبیشی موتورز ششمین تولیدکننده اتومبیل در ژاپن و شانزدهمین در دنیا شد. این شرکت همچنین بخشی از Mitsubishi Keiretsu که بزرگترین گروه صنعتی در ژاپن است، را تشکیل می‌دهد. این کمپانی در سال ۱۹۷۰ به عنوان شاخه‌ای از شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی به صورت رسمی شروع به کار کرد.

تعریف ریموت میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۰۶

  1. طبق شکل زیر پایه‌های ۱ و ۴ کانکتور عیب را پیدا نموده و آن‌ها را بهم متصل کنید.تعریف ریموت میتسوبیشی پاجرو مدل 2006
  2. در عرض کمتر از ۱۰ ثانیه سه مرتبه مرحله اول سوئیچ (ACC) را باز و بسته کنید تا یک بار خودرو قفل درب‌ها را فعال و غیرفعال کند.
  3. در عرض ۱۰ ثانیه سه بار دکمه قفل یا lock ریموت اول را فشار دهید تا قفل درب‌ها یک بار باز و بسته شوند.
  4. تا یک دقیقه زمان دارید که مرحله‌ی سوم را برای ریموت‌های دیگری هم که می‌خواهید تعریف کنید، تکرار نمایید.
  5. اتصال پایه‌های ۱ و ۴ کانکتور عیب‌یاب را جدا کنید.
  6. اکنون ریموت‌ها را تست کنید.
  7. شاد باشید …

دیدگاهتان را بنویسید