01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت نکاتی در مورد سوئیچ های فابریک تویوتا براتون آماده کرده که امیدوارم استفاده لازم رو ببرین…
کلید های تویوتا از نوع چیپ به چهار دسته تقسیم می شوند:

    1. کلید تویوتا با چیپ ۴c : نسل اول کلید های تویوتا استفاده شده در خودروهای (کمری تا قبل از سال ۲۰۰۷ ، کرولا تا قبل از ۲۰۰۸ ، لندکروز قبل از ۲۰۰۶ و…)
    2. کلید تویوتا با چیپ ۴D : که با نشان یک نقطه بر روی تیغه کلید (قسمت فلزی ) مشخص است. استفاده شده در خودروهای (پرادو تا سال ۲۰۱۰ ، کمری ۲۰۰۷ الی ۲۰۱۰ ، کرولا از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ و…)
    3. کلید تویوتا با چیپ G : استفاده در خودروهای تولید ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ (پرادو ۲۰۱۰ به ۲۰۱۴ ، کرولا ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ ، یاریس ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ و…) برای تشخیص روی تیغه فلزی حک شده G
    4. کلید تویوتا با چیپ H : استفاده شده در خودرو های تولید ۲۰۱۴ به بالا، رافور ۲۰۱۴ و کرولا ۲۰۱۵ ( برای تشخیص روی تیغه فلزی حک شده H)

 

برای کپی کلید های ۴c تویوتا در صورت داشتن کلید مستر می توان دستی کلید اضافه کرد. این مدل کلید ها از OBD نمی توان تعریف کرد. و یا با دستگاه های کپی چیپ می توان از کلید اصلی کپی گرفت. (بر روی چیپ های CN1-TPX1-EH2 ) با دستگاه تانگو -CN900 – ZED FULL

در صورت نداشتن کلید باید با دستگاه های تانگو – ZED FULL و یا … برای ایمو تعریف کلید کرد. (نیاز به باز کردن ایمو از خوردرو و خواندن ای سی ایپرام)

برای کپی کلید ها ۴D تویوتا با دستگاه تانگو – CN900 – ZED FULL بر روی چیپ های TPX2-CN2 -EH2 و یا با دستگاه های AD100 -X100-X100 PRO-SKP900 -MVP PRO برای خودرو کلید یدک – حذف کلید ها – ریست ایمو از OBD انجام داد .(حتی در صورت گم شدن تمام کلید ها)

کلید های G را مdتوان اضافه نمود در صورت داشتن کلید مستر با دستگاههای AD100 -X100-X100 PRO-SKP900 -MVP PRO

در صورت گم شدن کلیدهای مستر باید ایمو باز شود و با دستگاه تانگو تعریف کلید مستر انجام شود. و برای کلید های H می توان کلید اضافه نمود در صورت داشتن کلید مستر با دستگا ههای AD100 -X100-X100 PRO-SKP900 -MVP PRO

برای تشخیص کلید های ۴D یک نقطه روی تیغه فلزی حک شده است.

 

منبع: کسری یدک

دیدگاهتان را بنویسید