31 فروردین ۱۳۹۸ شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان گرامی راهنمای.کامل نحوه غیرفعال نمودن حالت MYkey در خودروهای فورد را تهیه و تدوین نموده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید… .

آموزش نحوه غیرفعال نمودن حالت MYkey در خودروهای فورد (لغو محدودیت‌ها)

نحوه غیرفعال نمودن حالت MYkey در خودروهای فورد

حالت MYkey

در خودروهای فورد این امکان وجود دارد که کاربر، کلید یا کلیدهایی را تحت عنوان “MYKEYS” برای خودروی خود تعریف کند. و محدودیت‌هایی را برای آن‌ها تعیین نماید، به عنوان مثال صدای ضبط و سرعت خودرو از اون حدی که کاربر مشخص می‌کند، بیشتر نشود.

حالتی را در نظر بگیرد که پدر خانواده از کلید ADMIN استفاده می‌کند. که هیچ محدودیتی در سرعت، صدای رادیو پخش و سایر موارد ندارد،. اما کلید دیگری را برای پسر خانواده به صورت MYKEY تعریف کرده است. که شامل محدودیت‌های مورد نظر پدر است و اگر خودرو با کلید MYKEY روشن شود این محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

نحوه غیرفعال نمودن حالت MYkey :

برای غیرفعال سازی حالت MYkey به روش زیر عمل نمایید:

  1. با استفاده از کلید اصلی (Admin key) سوییچ را باز کنید.
  2. دکمه‌ی set up را فشاردهید تا پیغام “press reset to clear mykey” نمایش داده شود.
  3. دکمه‌ی Reset را فشرده و رها کنید و سپس دکمه‌ی Reset را فشرده نگه دارید تا پیغام “confirm clear” در صفحه نمایش داده شود.
  4. دکمه‌ی Reset را برای دو ثانیه نگه دارید تا پیغام “All my keys cleared” در صفحه نمایش ظاهر گردد.
  5. در این زمان تمام کلیدهای mykeys پاک می‌شود.
  6. وضعیت سیستم Mykey را چک کنید.

در مرحله چک کردن وضعیت MYkey خودرو پارامترهای مربوط به این سیستم را به شما نمایش می‌دهد که این پارامترها به طور کامل در زیر شرح داده شده است:

MYKEY MILES:

  • این مسافت سنج فقط در زمانی پیمایش را محاسبه می‌کند که از کلید MYKEY استفاده می‌شود. اگر این کیلومترشمار عددش تغییری نکند به این معنی است که کلید MYKEY توسط راننده استفاده نمی‌شود. تنها راه برای ریست کردن این کیلومترشمار غیرفعال کردن حالت MYKEY است. اگر این مسافت سنج، کمتر از مقداری است که شما در دفعه‌ی قبلی چک کرده‌اید، بدین معنی است که سیستم MYKEY اخیرا ریست شده است.

MYKEY(S) PROGRAMMED:

  • تعداد کلیدهای MYKEY که برای این خودرو برنامه‌ریزی شده است را به شما نمایش می‌دهد و با استفاده از این منو می‌توانید از پاک شدن کلیدهای MYKEY مطمئن شوید.

ADMIN KEYS PROGRAMMED:

با استفاده از این پارامتر می‌توانید تعداد کلیدهای یدکی که برای خودرو تعریف شده است را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید