حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
تعریف ریموت و سوئیچ خودروسیستم های اتومبیل

تعریف ریموت مورانو

()
تعریف ریموت مورانو

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز نحوه کد دهی به ریموت فابریک نیسان مورانو را آموزش میدهد. با ما همراه باشید…

نحوه کد دهی:

  1.  کلید را در مغزی سوئیچ قرار دهید و در کمتر از ۱۰ ثانیه سوئیچ را شش بار از حالت (Lock) به حالت (On) برده و برگردانید سپس فلاشرها دو مرتبه روشن و خاموش خواهند شد.
  2. دکمه ی (Unlock) روی ریموت کنترل را نگه دارید و همزمان دکمه ی (Lock) روی ریموت را ۳ مرتبه فشار دهید و سپس دکمه ی (Unlock) را رها کنید. پس از انجام دقیق این مرحله فلاشرها یک مرتبه روشن و خاموش میشوند، که در این مرحله حافظه قبلی پاک میشود و ریموت مورد استفاده در این عملیات معرفی می گردد.
  3. چنانچه میخواهید ریموت دیگری معرفی کنید، کلید اول را از مغزی سوئیچ خارج کنید و و کلید دوم را در مغزی سوییچ قرار دهید و فرآیند مرحله ۲ را برای این ریموت نیز تکرار کنید.
  4. مکان حداکثر تعریف ۴ ریموت برای این خودرو وجود دارد، که در صورت معرفی ریموت کنترل چهارم ، فلاشرها ۳ مرتبه روشن و خاموش می شوند که به معنی پر شدن حافظه سیستم برای تعریف ریموت کنترل است.
  5. در پایان برای اتمام فرآیند تعریف ریموت، سوئیچ را باز کنید و روی حالت On قرار دهید.
  6. شاد باشید…

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید