06 اردیبهشت ۱۳۹۸ جمعه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز نحوه کددهی به ریموت فابریک نیسان مورانو را آموزش می‌دهد. با ما همراه باشید…

آموزش کامل و مرحله به مرحله نحوه تعریف ریموت فابریک نیسان مورانو

ریموت فابریک نیسان مورانو

نحوه کددهی ریموت نیسان مورانو:

  1.  کلید را در مغزی سوئیچ قرار دهید و در کمتر از ۱۰ ثانیه سوئیچ را شش بار از حالت «Lock» به حالت «On» برده و برگردانید، سپس فلاشرها دو مرتبه روشن و خاموش خواهند شد.
  2. دکمه‌ی «Unlock» روی ریموت کنترل را نگه دارید و همزمان دکمه‌ی «Lock» روی ریموت را ۳ مرتبه فشار دهید و سپس دکمه‌ی «Unlock» را رها کنید. پس از انجام دقیق این مرحله فلاشرها یک مرتبه روشن و خاموش می‌شوند، که در این مرحله حافظه قبلی پاک می‌شود و ریموت مورد استفاده در این عملیات معرفی می‌گردد.
  3. چنانچه می‌خواهید ریموت دیگری معرفی کنید، کلید اول را از مغزی سوئیچ خارج کنید و و کلید دوم را در مغزی سوییچ قرار دهید و فرآیند مرحله ۲ را برای این ریموت نیز تکرار کنید.
  4. امکان حداکثر تعریف ۴ ریموت برای این خودرو وجود دارد، که در صورت معرفی ریموت کنترل چهارم، فلاشرها ۳ مرتبه روشن و خاموش می‌شوند که به معنی پرشدن حافظه سیستم برای تعریف ریموت کنترل است.
  5. در پایان برای اتمام فرآیند تعریف ریموت، سوئیچ را باز کنید و روی حالت On قرار دهید.
  6. شاد باشید…
دیدگاهتان را بنویسید