Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

کاتالوگ دستگاه ضد سرقت کیلاک

کاتالوگ دستگاه ضد سرقت کیلاک

امنیت خودرو همیشه برای صاحبان آن بسیار حائز اهمیت بوده است. تکنولوژی نیز دائماً در حال خدمات رسانی به این امر مهم بوده و هر روز با ترفندی جدید امنیت خودرو شما را افزایش می‌دهد. امروز گروه حفاظت و امنیت برای شما کاربران گرامی کاتالوگ دستگاه ضد سرقت کیلاک (KLock) که محصولی بسیار خلاقانه از شرکت ساویس می‌باشد را ارائه می‌کند. با ما همراه باشید.

معرفی شرکت الکترو ایده ساویس

شرکت الکترونیک ایده ساویس با نام اختصاری ساویس با هدف ارائه ایده‌های جدید و کاربردی با سلیقه ایرانی در سطح جهانی راه‌اندازی گردید. ساویس همواره سعی دارد با استفاده از تجارب افراد زبده ذیربط و خلاقیت نیروی‌های جوان کشور عزیزمان و همچنین با به خدمت گرفتن برترین قطعات و تکنولوژی روز دنیا کالایی مناسب هموطنان گرامی طراحی و تولید نماید.

معرفی دستگاه ضد سرقت کیلاک

دستگاه ضد سرقت خودرو کیلاک یکی دیگر از محصولات شرکت ساویس می‌باشد. این دستگاه با افتخار ساخت ایران می‌باشد و همه مراحل تولید آن در کشور عزیزمان انجام می‌پذیرد. همچنین برای تامین قطعات اولیه آن از معتبرترین و باکیفیت‌ترین قطعات روز دنیا بهره گرفته شده است. ما در بکارگیری کیفیت هرگز صرفه‌جویی نمی‌کنیم.
خودرو شما دارای هر سطح امنیتی که باشد، باز هم به این کالا نیازمند است. شما با نصب صحیح این دستگاه مانع بسیار بزرگ و گیج کننده‌ای برای سارق ایجاد می‌نمایید. این دستگاه هرگز قابل رویت نخواهد بود. راه ارتباط شما با دستگاه توسط اپلیکیشن موبایلی است که روی تلفن همراه شما نصب می‌شود و فقط با اثر انگشت و اطلاعات شخصی و اختصاصی شما اجازه فعالیت دارد.
به صورت کلی این دستگاه با کارایی ساده و به دور از پیچیدگی ولی با یک سناریوی کامل و همه جانبه به امنیت خودرو شما کمک می‌کند.
جالب است است بدانید که ما برای طراحی سناریوی این سیستم و رفع خطاهای آن زمانی حدود ۲۰ ماه اختصاص داده‌ایم تا کالایی بی‌نقص به شما ارائه داده باشیم. در پس کارایی ساده آن، رمزنگاری‌ها و ریزه‌کاری‌های بسیار پیچیده نهفته است که به مرور زمان تکامل خود را طی کرده است.

نکات ضروری قبل از نصب

نحوه تشخیص حالت پله دوم سوئیچ: با قرار دادن سوئیچ در این حالت چراغ‌های پشت کیلومتر روشن می‌شود.
نحوه تشخیص سیم تغذیه پمپ بنزین: به محض تغییر حالت سوئیچ از پله اول به پله دوم (چرخاندن کامل سوئیچ تا قبل از استارت) سیم تغذیه پمپ بنزین برای چند ثانیه برق داشته و سپس قطع می‌شود. دقت نمایید که بعد از چند ثانیه برق آن قطع شود. برای اطمینان نهایی می‌توانید در حالتی که خودرو روشن است، آن را قطع نمایید تا خودرو خاموش شود.
مکان نصب این دستگاه در خودرو محدودیت خاصی ندارد، ولی حتما برای خاموش شدن خودرو از سیم تغذیه پمپ بنزین استفاده نمایید.

راهنمای نصب دستگاه

دستگاه دارای ۴ رشته سیم می‌باشد. سیم قرمز و سیم مشکی برای تغذیه دستگاه هستند که یکی را باید به سیم پله دوم سوئیچ و دیگری را به منفی (بدنه) متصل نمایید. دقت کنید که فرقی نمی‌کند کدام سیم را به بدنه و کدام را به برق پله دوم سوئیچ متصل نمایید.
سیم سبز و سیم سبز/سفید برای اتصال به سیم تغذیه پمپ بنزین تعبیه شده‌اند. به این ترتیب که بعد از ردیابی و تشخیص سیم تغذیه پمپ بنزین، باید آن را چیده و یک سمت سیم چیده شده را به سیم آبی دستگاه و سمت دیگر سیم چیده شده را به سیم سبز دستگاه متصل نمایید.
جهت تست صحت اتصالات تغذیه باید سوئیچ را در حالت پله دوم قرار دهید و حدود ۵ ثانیه صبر کنید. حال Wi-Fi موبایل خود را روشن کنید. اگر نام MAMOBE را در لیست شبکه‌های Wi-Fi خود مشاهده کردید، تغذیه دستگاه به درستی متصل شده است.
تبریک می‌گوییم، نصب دستگاه به اتمام رسید.

راهنمای راه‌اندازی اولیه نرم‌افزار

در ابتدا باید نرم‌افزار این دستگاه را دانلود کنید. برای دانلود کافیست کلمه “KLock” را در کافه بازار جستجو نموده و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم‌افزار دستگاه ضد سرقت کیلاک

پس از دانلود و نصب نرم‌افزار باید دستگاه را تنظیم و کدهای اختصاصی خود را دریافت کنید. دقت نمایید که هنگام کار با این نرم‌افزار، باید اینترنت یا همان داده‌ موبایل (Mobile Data) و فیلتر شکن (VPN) خاموش باشند. همچنین در صورتی که اجازه دسترسی به موقعیت (Location) از شما خواسته شد، به آن اجازه دسترسی بدهید. چون در نسخه‌های آندروید ۸ به بعد برای اینکه یک اپلیکیشن بتواند به صورت خودکار مدیریت Wi-Fi را برعهده بگیرد، اجازه دسترسی به موقعیت ضروری است.
برای تنظیم اولیه دستگاه سوئیچ را در حالت پله دوم قرار دهید تا دستگاه روشن شود. پس از ۵ ثانیه اپلیکیشن را باز کنید و دکمه “تنظیم” را لمس کنید. موبایل شما شروع به شناسایی و تنظیم دستگاه می‌کند. این کار ممکن است تا یک دقیقه طول بکشد. چنانچه با پیغام “سخت‌افزار جدیدی برای تنظیم در دسترس نمی‌باشد” مواجه شدید، سوئیچ را کاملاً بسته، از نرم‌افزار خارج شوید و سپس تنظیم اولیه دستگاه را مجدداً انجام دهید.

راهنمای کامل نرم‌افزار و قابلیت‌ها

پس از راه‌اندازی اولیه، در همان اجرای اول نرم‌افزار از شما درخواست می‌شود که برای ورود به نرم‌افزار یک رمز مناسب تعیین نمایید. اگر گوشی شما از اثر انگشت پیشتیبانی می‌کند، می‌توانید از اثر انگشت نیز برای ورود به نرم‌افزار استفاده کنید.
با وارد شدن به صفحه اصلی نرم‌افزار، یک دکمه بزرگ که نشان دهنده وضعیت فعلی (قفل یا باز) می‌باشد، مشاهده خواهید کرد. با لمس آن دستگاه به حالت قفل و یا باز تغییر وضعیت خواهد داد.

در صفحه اصلی اگر به قسمت بالا سمت راست دقت کنید، دکمه مربوط به گزینه‌ها را مشاهده می‌نمایید. با لمس آن گزینه‌های بیشتری به شما نشان داده خواهد شد که به شرح زیر می‌باشند.

گزینه‌های نرم‌افزار

گزینه قفل اتوماتیک: با فعال کردن این قابلیت، خودرو پس از هر بار خاموش شدن، به طور خودکار در حالت فعال (قفل) قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر دائماً می‌خواهید که دستگاه فعال شود، این گزینه را فعال کنید تا برای هر بار قفل کردن، نیاز به استفاده از اپلیکیشن موبایل نباشد.
گزینه قطع خودکار ارتباط: این گزینه جهت جلوگیری از قطع شدن سهوی یا عمدی در حالت رانندگی در نظر گرفته شده است. با فعال کردن این قابلیت، بعد از ۳ دقیقه از روشن شدن خودرو، دیگر امکان اتصال به دستگاه را (تا بستن و باز کردن بعدی سوئیچ) نخواهید داشت. بنابراین با فعال کردن این قابلیت، نگرانی‌ای بابت خاموش شدن خودرو در حال حرکت بر اثر لمس ناخواسته دکمه تعیین وضعیت فعلی نخواهید داشت.
گزینه مشخصات سخت‌افزار: این قسمت شامل اطلاعات شناسه دستگاه، رمز عبور دستگاه و کد اختصاصی دستگاه می‌باشد. این اطلاعات بسیار مهم و ضروری هستند. حتماً آن‌ها را در مکانی امن (مانند ایمیل و…) نگهداری نمایید تا در صورتی که ملزم به نصب مجدد نرم‌افزار شدید، بتوانید با دستگاه ارتباط برقرار کنید. توجه کنید که دسترسی شخص دیگر به این اطلاعات، امنیت خودرو را به خطر می‌اندازد.
گزینه راهنمای فعال سازی دستی: این گزینه شامل دستورالعمل‌هایی است که در مواقع اضطراری به شما کمک می‌نماید تا بدون موبایل نیز دستگاه را برای یکبار غیرفعال کرده و بتوانید خودرو را روشن نمایید. پیشنهاد می‌کنیم بخش راهنمای فعالسازی دستی در اپلیکیشن را با دقت مطالعه کرده تا در مواقع لزوم نحوه روشن کردن دستی خودرو را به خاطر داشته باشید.

 

نکات مهم جهت استفاده

محل نصب این دستگاه اختیاری بوده و می‌توانید در هر کجای ماشین که بخواهید آن را نصب نمایید. بهتر است که از نصب آن در محل‌هایی که دسترسی بسیار آسانی دارند، جلوگیری کنید.
این دستگاه فقط برای قرار گرفتن در سر راه سیم تغذیه پمپ بنزین طراحی شده است. لطفاً از آن برای قطع کن برق پله دوم سوئیچ یا استارت و… استفاده نکنید.
جهت بهره‌مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش، اطلاعات خواسته شده در دفترچه را در هنگام نصب، کامل نمایید. در صورت مغایرت در اطلاعات (از جمله تاریخ نصب و اولین راه‌اندازی و…) شرکت ساویس امکان ارائه خدمات را نخواهد داشت.
در صورت هرگونه ایراد، مشکل یا سوال با پشتیبانی محصول تماس حاصل کرده و از باز کردن خود سرانه پلمپ‌ها و تعمیر آن خودداری نمایید.

پشتیبانی از محصول

تیم پشتیبانی نرم افزاری با دریافت بازخوردهای مشتریان گرامی، نسخه‌های به روز شده اپلیکیشن را در صورت لزوم ارائه می‌کند.
این دستگاه از لحاظ سخت‌افزاری، به مدت یکسال دارای گارانتی تعویض می‌باشد.

موارد زیر، گارانتی محصول را منقضی می‌کند:
• آب خوردگی
• ضربه خوردگی
• حریق
• مخدوش شدتلمپ‌های دستگاه
• عدم رعایت دستورالعمل‌های دفترچه به هنگام نصب و استفاده

 

وبسایت شرکت http://saviselectroidea.com
ایمیل پشتیبانی محصول klocksavis@gmail.com
شناسه تلگرام پشتیبانی https://t.me/saviselectroidea
کانال تلگرام اختصاصی این محصول https://t.me/seiklock

اطلاعات انحصاری دستگاه شما

با داشتن این اطلاعات می‌توانید با هر موبایل دیگری که بر روی آن نرم‌افزار را نصب کرده‌اید، به دستگاه متصل شوید. بنابراین حتماً این اطلاعات را یادداشت کرده و در نگهداری از آن‌ها دقت لازم را داشته باشید.

شناسه دستگاه:
…………………………………………………………
رمز عبور دستگاه:
…………………………………………………………
کد اختصاصی دستگاه:
…………………………………………………………

توجه کنید که همه حروف این اطلاعات به صورت لاتین و با حروف کوچک می‌باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تکمیل کردن اطلاعات خواسته شده در این برگه الزامی است. همچنین ارائه آن برای دریافت خدمات گارانتی نیز الزامی می‌باشد.

تاریخ نصب و راه‌اندازی اولیه:
…………………………………………………………
نام و نام خانوادگی نصاب:
…………………………………………………………
شماره تماس نصاب:
…………………………………………………………
اینجانب ………………. ، ضمن رعایت دستورالعمل گفته شده در این دفترچه به هنگام نصب، هر گونه مشکل ایجادشده در اثر نصب نادرست را برعهده میگیرم.

محل امضاء نصاب

سپاس که محصول شرکت ساویس را انتخاب کرده‌اید.
تمام تلاش ما جلب رضایت و رفع نیازهای شماست.

از اعتماد شما سپاسگزاریم.

مطالب پیشنهادی

آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش نصب دزدگیر و پاور تویوتا کمری ۲۰۰۵
آموزش نصب دزدگیر و پاور تویوتا کمری ۲۰۰۵
آموزش نصب دزدگیر نیسان پیکاپ ریچ
آموزش نصب دزدگیر نیسان پیکاپ ریچ
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 315
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 315
نصب قفل صندق عقب MVM + عکس
نصب قفل صندق عقب MVM + عکس
راهنمای سیم‌بندی سنسور دنده عقب ROYAL
راهنمای سیم‌بندی سنسور دنده عقب ROYAL
راهنمای تخصصی و کامل نصب دوربین دنده عقب
راهنمای تخصصی و کامل نصب دوربین دنده عقب
آموزش نصب پاور کیا اپتیما
آموزش نصب پاور کیا اپتیما
راهنمای نصب ردیاب مدل DNO-V4
راهنمای نصب ردیاب مدل DNO-V4
آموزش تعریف ریموت فابریک سمند دو دکمه قدیم
آموزش تعریف ریموت فابریک سمند دو دکمه قدیم
آموزش تعریف ریموت فابریک MVM X33 + کلیپ
آموزش تعریف ریموت فابریک MVM X33 + کلیپ
۳۵ نکته برای پیشگیری از سرقت خودرو
۳۵ نکته برای پیشگیری از سرقت خودرو
نرم افزار اندروید گروه حفاظت و امنیت
نرم افزار اندروید گروه حفاظت و امنیت
قطع کن حرفه ای برای ماشین
قطع کن حرفه ای برای ماشین
روشنایی هوشمند، چراغ های متفکر
روشنایی هوشمند، چراغ های متفکر

4 نظر برای "کاتالوگ دستگاه ضد سرقت کیلاک"

سلام قیمت دستگاه چنده مهندس؟
یه عکس ازاندازه دستگاه بزارید وبنظرخودشما کجا نصب بشه بهتره

سلام جناب وحدتی جو
دستگاه کوچیک و خیلی عالی‌ای هستش. خودم برای ماشینم نصب کردم.
برای خرید و دریافت جزئیات بیشتر با مهندس مقدم تماس بگیرید:
۰۹۱۰۴۹۶۳۷۳۴

محدودیت دسترسی...برای اینکه بتوانید نظر خود را ثبت کنید، باید وارد سایت شوید.
ورود به سایت
دفتر فروش:
(+98) 21 36 870 315
(+98) 21 36 870 285
واتساپ:
(+98) 912 951 57 88