31 فروردین ۱۳۹۸ شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت نحوه راه اندازی سيستم تلفن كننده كلاسیک را را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده این مطالب در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه راه اندازی سيستم تلفن كننده كلاسیک

 

ترمينال‌های موجود بر روی دستگاه تلفن كننده:

  1. ترمينال ورودي TEL: اين ترمينال جهت اتصال خط تلفن شهری به دستگاه تلفن كننده پيش بيني شده است.
  2. ترمينال ورودي تحريك SIN: اين ترمينال كه داراي دو ورودي “+” و  “-” مي‌باشد جهت تحريک دستگاه به كار مي‌رود كه بايد ترمينال “+” را به ترمينال مثبت قسمت SIR دستگاه دزدگير اماکن وصل و ترمينال “–” را به ترمينال منفي قسمت SIR دستگاه دزدگير وصل كنيد.
  3. ترمينال تغذيه ۱۲ ولت (+  و  –): ورودي “+” اين ترمينال را به خروجي مثبت ترمينال باتري دزدگير اماکن وصل و نيز ورودی ” –” را به خروجي ترمينال منفي باتري دستگاه دزدگير وصل مي‌كنيد.

نحوه برنامه‌ريزي سيستم تلفن كننده كلاسیک :

  1. وارد نمودن شماره تلفن به حافظه دستگاه: ابتدا دكمه “MEM” را وارد كنيد سپس شماره حافظه مورد نظر خود را (از بين عدد ۱ تا ۱۲ ) وارد كرده، دكمه “ENTER” را بزنيد. سپس شماره مورد نظر خود را تا سقف ۱۱ رقم وارد كنيد و در انتها دكمه “ENTERR” را فشار دهيد.
  2. جهت مشاهده شماره تلفن در دستگاه: ابتدا دكمه “MEM” را وارد كنيد سپس دكمه “CHECK” را بزنيد، با فشار مجدد دکمه “CHECK” حافظه بعدی ديده مي‌شود.
  3. جهت تست شماره گيري: ابتدا دكمه “MEM” را وارد كنيد سپس شماره حافظه مورد نظر خود را وارد كنيد، در انتها دكمه “MESSAGE” را وارد كنيد كه در نتيجه‌ دستگاه اقدام به شماره گيري و پخش پيام مي‌كند.
  4. جهت پاك كردن حافظه: ابتدا دكمه “MEM” وارد كرده سپس شماره حافظه مورد نظر را وارد مي‌كنيد و در انتها ۲ بار دكمه “ENTER” را وارد مي‌كنيد.
  5. جهت ضبط پيام: ابتدا دكمه “MESSAGE” را وارد، سپس دكمه “ENTER” را وارد می‌كنيد، در اين لحظه شما ۲۰ ثانيه فرصت داريد تا پيام خود را ضبط كنيد و در آخر پيام دكمه “ENTER” را وارد كنيد تا پيام شما در حافظه دستگاه ثبت شود.
  6. جهت پخش پيام: ابتدا دكمه “MESSAGE” را وارد كرده سپس دكمه “CHECK” را وارد كنيد، در اين لحظه پخش پيام آغاز مي‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید