حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
دزدگیر اماکنسیستم های اماکن

نحوه راه اندازی سيستم تلفن كننده كلاسیک

()
نحوه راه اندازی سيستم تلفن كننده كلاسیک

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما کاربران عزیر، نحوه راه اندازی سيستم تلفن كننده كلاسیک را تهیه نموده است که امیدوارم خوشتون بیاد.

در ادامه با ما همراه باشید…

ترمينالهای موجود بر روی دستگاه تلفن كننده:

  1. ترمينال ورودي TEL: اين ترمينال جهت اتصال خط تلفن شهری به دستگاه تلفن كننده پيش بيني شده است.
  2. ترمينال ورودي تحريك SIN: اين ترمينال كه داراي دو ورودي +و – ميباشد جهت تحريک دستگاه به كار مي رود كه بايد ترمينال + را به ترمينال مثبت قسمت SIR دستگاه دزگير وصل و ترمينال – را به ترمينال منفي قسمت SIR دستگاه دزگير وصل كنيد.
  3. ترمينال تغذيه ۱۲ ولت (+ و –): ورودي + اين ترمينال را به خروجي مثبت ترمينال باطري دزگير وصل و نيز ورودی – را به خروجي ترمينال منفي باتري دستگاه دزگير وصل مي كنيد.

نحوه برنامه ريزي دستگاه تلفن كننده :

  1. جهت وارد نمودن شماره تلفن به حافظه دستگاه: ابتدا دكمه MIM را وارد كنيد سپس شماره حافظه مورد نظر خود را (از بين عدد ۱ تا ۱۲ ) وارد كرده، دكمه ENTER را بزنيد سپس شماره مورد نظر خود را تا سقف ۱۱ رقم وارد كنيد و در انتها دكمه ENTERR را فشار دهيد.
  2. جهت مشاهده شماره تلفن در دستگاه:  ابتدا دكمه MIM را وارد كنيد سپس دكمه CHECK را بزنيد، با فشار مجدد دگمه CHECK حافظه بعدی ديده ميشود.
  3. جهت تست شماره گيري: ابتدا دكمه MIM را وارد كنيد سپس شماره حافظه مورد نظر خود را وارد كنيد، در انتها دكمه MESSAGE را وارد كنيد كه در نتيجه دستگاه اقدام به شماره گيري و پخش پيام مي كند.
  4. جهت پاك كردن حافظه: ابتدا دكمه MIM وارد كرده سپس شماره حافظه مورد نظر را وارد مي كنيد و در انتها ۲ بار دكمه اينتر را وارد مي كنيد.
  5. جهت ضبط پيام : ابتدا دكمه MESSAGE را وارد، سپس دكمه ENTER را وارد میكنيد، در اين لحظه شما ۲۰ ثانيه فرصت داريد تا پيام خود را ضبط كنيد و در آخر پيام دكمه ENTER را وارد كنيد تا پيام شما در حافظه دستگاه ثبت شود.
  6. جهت پخش پيام: ابتدا دكمه MESSAGE را وارد كرده سپس دكمه CHECK را وارد كنيد، در اين لحظه پخش پيام آغاز مي شود.

 

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید