حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
دوربین مداربستهسیستم های اماکن

معرفی دوربین مداربسته ویوتک (Vivotek)

()
معرفی دوربین مداربسته ویوتک (Vivotek)

ویوتک چقدر در زمینه دوربین مداربسته معتبر است؟

شرکت ویوتک یکی از شرکتهای معتبر و با سابقه در زمینه تولید دوربین های مداربسته است. زمینه کار تخصصی این شرکت تولید دوربین های مداربسته شبکه است و از جمله بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات مداربسته شبکه جهان است.

محصولات ویوتک شامل چه تجهیزاتی می شوند؟

محصولات ویوتک عموما دوربین های مداربسته شبکه و تجهیزات وابسته به آن هستند. دوربین مدار بسته شبکه، دستگاه NVR، ویدئو سرور، نرم افزارهای نظارت تصویری و تجهیزات جانبی مرتبط با انها بیشترین سهم تولیدات این شرکت را دارند.

محصولات ویوتک ساخت چه کشوری است؟

کشور تولید کننده محصولات ویوتک کشور تایوان است. این شرکت یکی از ۵۰ شرکت بزرگ صنعتی در تایوان نیز محسوب می شود.

ایا محصولات ویوتک در ایران قابل خرید است؟

بله. محصولات این شرکت را در ایران می توانید از ما تهیه کنید. البته تمامی سبد محصولات این شرکت در ایران قابل دسترسی نیست. متاسفانه NVRهای این شرکت هم خیلی کم در دسترس هستند.

محصولات ویوتک از نظر رنج قیمت در چه سطحی هستند؟

طبیعتا محصولات شبکه ویوتک را نمیتوان از نظر قیمت با تجهیزات انالوگ مقایسه کرد. اما در مقایسه با دیگر محصولات شبکه در رنج قیمتی متوسطی قرار دارد. استفاده از این دوربین به افرادی توصیه می شود که به دنبال محصولات شبکه با کیفیت به نسبت بالا و قیمتی مناسب هستند.

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید