31 اردیبهشت ۱۳۹۸ سه شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

کارشناسان ایمنی و حفاظت به شهروندان توصیه کردند برای مدیریت بهتر اماکن و مجتمع‌های ساختمانی خود به نصب سیستم‌های حفاظتی و ایمنی رو بیاورند.

به گزارش گروه اقتصادي باشگاه خبرنگاران؛ ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی سیستم‌های ایمنی و حفاظتی ، CCTV با اعلام این خبر گفت: سیستم‌های ایمنی و حفاظت فقط دزدگیر و یا باز و بسته کردن اتوماتیک درهای ورودی و پارکینگ نیست. با افزایش تعداد اماکن و دغدغه‌های مختلف مدیران در اداره مجموعه‌های خود و روندهای کاری‌شان، می‌توان بسیاری از کنترل‌ اماکن را بر عهده سیستم‌های نظارتی و حفاظتی گذاشت.

وی توضیح داد: گستردگی مساحت و منافذ ساختمان‌های جدید به حدی است که دیگر از دست نگهبان و نیروی انسانی کاری ساخته نیست، مگر اینکه در یک مجتمع از تعداد زیادی نیروی انسانی بهره گرفته شود که این کار هم مخل امنیت است و هم هزینه زیادی به همراه دارد.

وی افزود: با این وصف، استفاده از سیستم‌های ایمنی و نظارتی اجتناب‌ناپذیر است؛ تأمین امنیت و برقراری آرامش را دیگر نمی‌توان از نیروی انسانی انتظار داشت و باید از سیستم‌های دیجیتال استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید