31 فروردین ۱۳۹۸ شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان و همراهان گرامی نحوه سیم‌بندی و آموزش نصب دزدگیر MVM X33 New را تهیه و تدوین کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

آموزش نصب دزدگیر MVM X33 New

در سمت مخصوص اعضا، کلیک کنید! اتومبیل درب مخصوص اعضا، کلیک کنید! را باز کرده و از جایش خارج می‌کنیم. روی ستون مخصوص اعضا، کلیک کنید! اتومبیل، پشت ECU کیت مخصوص اعضا، کلیک کنید! بسته شده است. آن را باز کرده و پایین می آوریم. روی کیت مخصوص اعضا، کلیک کنید! کنار سوکت‌ها عبارت‌های PP1 و PP2 و PE3 و PE4 و PP5 و PP6 نوشته شده که به شرح ذیل است.

MVM X33 New
MVM X33 New

با تشکر از مهندس نراقی

۱۳۹۵/۱۲/۱۸

باسلام سیم بندی دستگاه بچه صورت است
منظورم مثبت است یامنفی شرمنده

۱۳۹۵/۱۲/۱۸

سلام جناب سلطانی
اگه منظور شما سیم بندی قفل مرکزی هستش به صورت تحریک منفیه

۱۳۹۶/۰۴/۱۲

سلام خسته نباشید پاور شو چجوری بادزدگیر راه ادازی کنیم
با سپاس

۱۳۹۷/۱۲/۰۵

سلام خدمت اقای جوادی عزیز دزدگیر ماجیکار بستم برای ام وی ام x33newخودش پاور فابریک داره با سوییچ خودش قفل کنی همه شیشه ها میرن بالا ولی با دزدگیر قفل کنی نمی بنده

۱۳۹۷/۱۲/۰۹

سلام
باید پاور مجزا نصب کنید.
وقتی با سوئیچ فابریک قفل می‌کنید، فرمان از کامپیوتر ماشین صادر میشه که طبق آپشن‌های خود ماشین شیشه‌ها هم بالا میره ولی وقتی با ریموت دزدگیر درب‌ها رو قفل می‌کنید، فرمان قفل از دزدگیر صادر میشه.

دیدگاهتان را بنویسید