حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
راهنماي کارایی دزدگیر SPY تصویری دو طرفه

 در این ساعت گروه حفاظت و امنیت راهنمای کامل و فارسی کارایی دزدگیر SPY (تصویری دو طرفه) را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده راهنمای کاربردی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

کارایی دزدگیر SPY
کیت SPY دو طرفه

راهنمای کارایی دزدگیر SPY دو طرفه

 

 کد کردن ریموت‌ها:

 • کلید “Learn code” را فشرده و نگه دارید، “LED” به صورت روشن باقی خواهد ماند. در این هنگام یکی از کلیدهاي ریموت را فشار دهید، “LED” دو مرتبه چشمک زده، سپس آژیر دو مرتبه به صدا در خواهد آمد و این به معناي کد شدن ریموت می‌باشد. سپس به مدت ۸ ثانیه یکی از کلیدهاي ریموت دوم را بزنید،”LED” ه۴ مرتبه چشمک زده و سپس آژیر ۴ مرتبه می‌زند و این به معناي کد شدن ریموت دوم می‌باشد. حداکثر تا ۲ ریموت می‌توان به دستگاه کد نمود.

ریست اضطراری:

 • در حالتی که دزدگیر فعال است (Armدرب خودرو را با کلید باز نمایید، “Acc” را ۱۰ مرتبه “On” و “off” کرده (موتور ماشین را روشن نمایید) پس از آن شاسی “Reset” را فشار دهید. در این زمان سیستم “Reset” شده و از حالت “Arm” خارج خواهد شد. براي خروج از این حالت یک ریموت را به دستگاه کد داده یا کلید باز ریموت را بزنید.

ضد سرقت:

 •  در حالتی که خودرو روشن است، کلید قفل بی‌صدا را فشار دهید تا راهنما و آژیر بزنند. پس از ۲۰ ثانیه سیستم وارد حالت ضد سرقت شده و برق موتور قطع می‌شود. کلید باز سیستم را از این حالت خارج می‌نماید.

 Arm Auto:

 • اگر پس از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب‌ها، دستگاه فعال (Arm) نشود، بعد از گذشت ۶۰ ثانیه سیستم بطور خودکار به حالت Arm (بی صدا) خواهد رفت، ولی درب‌ها قفل نمی‌شوند. اگر پس از پارك خودرو کلید باز را ۲ مرتبه بزنید، سیستم اتوآرم نمی‌گردد. (این قابلیت در منوي تنظیمات ریموت قابل فعال و غیر فعال کردن می‌باشد.)

قفل اتوماتیک بعد از “Disarm” شدن دزدگیر زنوتیک دو طرفه:

 • هنکامی که دستگاه فعال (Arm) می‌باشد، اگر غیرفعال (Disarm) شود، اما تا ۲۵ ثانیه درب‌ها باز نشوند، سیستم بصورت اتوماتیک دوباره فعال (Arm) و قفل خواهد شد.

قفل کودک:

 • ۱۵ ثانیه بعد از روشن شدن موتور (Acc On) با اولین فشردن پدال ترمز درب‌ها به طور اتوماتیک قفل و با خاموش کردن موتور درب‌ها باز می‌شوند. 

حالت کارواش:

 • در هنگام “ON” بودن “ACC” کلید قفل را بمدت ۲ ثانیه بفشارید ، سپس تا ۵ ثانیه کلید قفل بی‌صدا را بزنید. در این هنگام سیستم وارد حالت کارواش می‌شود. تحریک‌هاي دستگاه (سنسور درب، شوك سنسور، ACC و غیره) غیرفعال شده و فقط کلیدهاي قفل و باز ریموت، می‌توانند قفل مرکزي را فعال و غیرفعال کنند. با فشردن کلید قفل بمدت ۲ ثانیه، دستگاه از این حالت خارج خواهد شد.

زمان تاخیر سنسورهای درب:

 • بعد از فعال (Arm) شدن دستگاه اگر درب خودرو باز مانده باشد، (چراغ. سقفی روشن مانده باشد) پس از دستگاه ۳ دقیقه دستگاه آژیر می‌کشد. در هر زمانی قبل این ۳ دقیقه اگر درب بسته و یا چراغ سقفی خاموش شود از آن به بعد با باز شدن درب دستگاه آلارم می‌دهد.

ثبت تحریک:

 • اگر در وضعیت  فعال (Arm) خودرو تحریک شده باشد، تحریک ثبت شده . و در هنگام غیر فعال شدن (Disarm) و باز شدن درب خودرو، آژیر ۲ مرتبه براي ضربه و ۴ مرتبه براي سایر تحریک‌ها آلارم خواهد زد. (براي هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک نماید.)

جامپر s1: 

 •  پمپ بادي (۳٫۵s output) / پمپ الکتریکی (۱s output) (حالت کارخانه: الکتریکی)

حافظه دزدگیر SPY دو طرفه:

 • در صورتی که باتری خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد. با وصل نمودن. مجدد باتری خودرو در هر زمانی، دزدگیر پس از ۵ ثانیه به آخرین وضعیت قبل از خرابی باتری (Arm یا Disarm) باز می‌گردد.

فعال و غیرفعال نمودن فلش راهنما هنگام باز بودن درب‌ها:

 • در هنگام “ON” بودن “ACC” کلید باز را بمدت ۲ ثانیه فشار دهید ، آژیر دو . مرتبه می‌زند و فلش راهنما فعال خواهد شد. براي غیرفعال نمودن این قابلیت مجددا مراحل فوق را انجام دهید.

تنظیمات:

براي ورود به منوي تنظیمات کلیدهاي قفل و باز ریموت را همزمان فشار بدهید. تا وارد حالت تنظیمات شده و طبق دستور عملکردهای زیر کارایی دلخواه خود را انتخاب نمایید:

 • تنظیم زمان ریموت: از کلید قفل براي انتخاب حالت مورد نظر (دقیقه – ساعت) و . از کلید باز براي کم و زیاد کردن مقادیر آن‌ها می‌توانید استفاده نمایید.
 • تنظیم آلارم (زنگ بیدارباش) ریموت: پس از منوي تنظیم ساعت با فشردن . مجدد کلید قفل توسط کلید باز دقیقه و ساعت آلارم را می‌توانید تنظیم نمایید.
 • تنظیم Arm Auto : پس از تنظیم آلارم با فشردن کلید قفل وارد قسمت. تنظیم اتوآرم شوید، سپس با زدن کلید باز می‌توانید آن‌ را فعال و غیرفعال نمایید.
 • تنظیم ویبره (لرزش) ریموت: بعد از تنظیم اتوآرم با زدن کلید قفل وارد. قسمت تنظیم ویبره (لرزش ریموت) خواهید شد و با کلید باز می‌توانید آن‌ را قطع و وصل نمایید.
 • تنظیم شوك سنسور: اکنون در آخرین مرحله تنظیمات (بعد از تنظیم. لرزش ریموت) مجددا کلید قفل را فشار دهید تا آیکون چکش را روي ریموت ببینید. اکنون می‌توانید توسط کلید باز، شوك سنسور دزدگیر را فعال و یا غیرفعال نمایید.

پس از اتمام تنظیمات بالا یا بعد از اتمام هر کدام از مراحل با فشردن. همزمان کلیدهاي قفل و باز می‌توانید تنظیمات را ذخیره نمایید.

 

 

جدول کارایی دزدگیر SPY برای ریموت

کارایی مدت زمان فشردن کلید
ورود به منوي تنظیمات ۲ ثانیه unluck+luck
فعال کردن حالت کارواش
طبق الگوی حالت کارواش setting
صندوق پران   ۲ ثانیه  trunk
 فعال (arm) و قفل باصدا  ۰٫۵ ثانیه  lock
 غیرفعال (Disarm) و باز کردن درب‌ها   ۰٫۵ ثانیه
unluck
 جستجو  ۲ ثانیه  lock
فعال (Arm) و قفل بی‌صدا ۰٫۵ ثانیه silent
فعال و غیرفعال کردن فلش راهنما هنگام باز بودن درب‌ها(ACC On) ۲ ثانیه unluck
جستجو با راهنما ۲ ثانیه silent
قطع برق ضد سرقت On ACC silent

 

 

راهنماي نقشه سیم‌کشی دزدگیر اسپای تصویري 

کارایی دزدگیر زنوتیک کارایی دزدگیر زنوتیک کارایی دزدگیر زنوتیک

کارایی دزدگیر SPY کارایی دزدگیر SPY کارایی دزدگیر SPY کارایی دزدگیر SPY کارایی دزدگیر SPY کارایی دزدگیر SPY

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید