حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
اخبار و اطلاعیه ها

شناسایی قاتل با دوربین‌های مداربسته

()
شناسایی قاتل با دوربین‌های مداربسته

کارآگاهان با ردیابی دوربین های مداربسته بانک و شرکت های اطراف محل جنایت ، موفق شدند پس از سه روز هویت متهم به قتل را شناسایی کنند.

۲۱ تیرماه امسال ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان در جریان قتل زن ۴۳ ساله ای در آرایشگاهش قرار گرفتند. در ادامه تیمی از ماموران راهی محل جنایت شده و با جسد مقتول در حالی که هدف دو ضربه چاقو قرار گرفته بود رو به رو شدند.بررسی صحنه جنایت نشان می داد، قاتل و مقتول با یکدیگر درگیری داشته اند. همچنین کارت عابر بانک مقتول پس از این جنایت سرقت شده بود.

پس از بررسی های مقدماتی احتمال قتل با انگیزه سرقت مطرح شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

کارآگاهان با ردیابی دوربین مداربسته بانک و شرکت های اطراف محل جنایت ، موفق شدند پس از سه روز هویت متهم به قتل را شناسایی کنند.تجسس ها نشان می داد، عامل جنایت در نزدیکی آرایشگاه زندگی می کند و پس از قتل رفتارهای مشکوکی داشته است. با کشف سرنخ هایی علیه متهم ، ماموران او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

متهم به قتل مدعی شد، به قصد زورگیری وارد آرایشگاه زنانه شدم اما مقتول با ایجاد سر و صدا با من درگیر شد و برای ساکت کردن او از چاقویی که از قبل آماده کرده بودم استفاده کرده و دو ضربه به شکم و پهلوی او زدم که پس از وارد آوردن ضربه دوم تیغه چاقو از انتها شکسته شد و زن آرایشگر در حالی که خون زیادی از او می‌رفت نقش بر زمین شد.

متهم همچنین اعتراف کرد پس از ارتکاب این جنایت، کارت عابر بانک مقتول را از کیف وی برداشته و با پاک کردن همه جا با دستمال کاغذی از محل وقوع جرم فرار کرده است.

سرهنگ ستارخسروی ، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: با اعترافات صریح متهم در این زمینه، پرونده مختومه و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید