04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

کارآگاهان با ردیابی دوربین‌های مداربسته بانک و شرکت‌های اطراف محل جنایت، پس از سه روز موفق به شناسایی قاتل شدند.

شناسایی قاتل با دوربین‌ مداربسته

۲۱ تیرماه امسال ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان در جریان قتل زن ۴۳ ساله‌ای در آرایشگاهش قرار گرفتند. در ادامه تیمی از ماموران راهی محل جنایت شده و با جسد مقتول در حالی که هدف دو ضربه چاقو قرار گرفته بود رو به رو شدند. بررسی صحنه جنایت نشان می‌داد، قاتل و مقتول با یکدیگر درگیری داشته‌اند. همچنین کارت عابر بانک مقتول پس از این جنایت سرقت شده بود.

پس از بررسی‌های مقدماتی احتمال قتل با انگیزه سرقت مطرح شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

کارآگاهان با ردیابی دوربین مداربسته بانک و شرکت‌های اطراف محل جنایت، موفق شدند پس از سه روز هویت متهم به قتل را شناسایی کنند. تجسس‌ها نشان می‌داد، عامل جنایت در نزدیکی آرایشگاه زندگی می‌کند و پس از قتل رفتارهای مشکوکی داشته است. با کشف سرنخ‌هایی علیه متهم، ماموران او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

متهم به قتل مدعی شد به قصد زورگیری وارد آرایشگاه زنانه شدم، اما مقتول با ایجاد سر و صدا با من درگیر شد و برای ساکت کردن او از چاقویی که از قبل آماده کرده بودم استفاده کرده و دو ضربه به شکم و پهلوی او زدم که پس از وارد آوردن ضربه دوم تیغه چاقو از انتها شکسته شد و زن آرایشگر در حالی که خون زیادی از او می‌رفت نقش بر زمین شد.

متهم همچنین اعتراف کرد پس از ارتکاب این جنایت، کارت عابر بانک مقتول را از کیف وی برداشته و با پاک کردن همه جا با دستمال کاغذی از محل وقوع جرم فرار کرده است.

سرهنگ ستارخسروی، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: با اعترافات صریح متهم در این زمینه، پرونده مختومه و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید