04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

یونی ویو یکی از شرکت‌های معتبر تولید کننده دوربین مداربسته تحت شبکه است. یونی ویو (uniview) کار خود را از سال ۲۰۰۶ در کشور چین آغاز کرده و به سرعت در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی پیشرفت کرده است، به طوری که در سال ۲۰۱۴ به عنوان سومین تولید کننده بزرگ دوربین مدار بسته در سراسر چین شناخته شده است. این شرکت در سال ۲۰۱۳ با رشدی باورنکردنی در فروش، حجم فروش خود را ۸۳% نسبت به سال قبل افزایش داد و به حجم فروشی ۱٫۵۸ میلیارد دلاری در این سال رسید.
این شرکت ۱۵% از درآمد سالیانه خود را صرف تیم تحقیق و توسعه‌اش می‌کند تا از نظر تکنولوژی نیز به یکی از برترین شرکت‌های عرصه تکنولوژی دوربین‌های شبکه تبدیل شود. این شرکت در سال ۲۰۱۴ دارای ۴۰۰ نماینده فروش در سراسر جهان بوده است.

با گروه حفاظت و امنیت در ادامه مطلب همراه باشید …

دوربین مداربسته یونی ویو (uniview)

 

شرکت یونی ویو (uniview) در زمینه دوربین مداربسته چقدر معتبر است؟

تمرکز اصلی شرکت یونی ویو (uniview) در زمینه تولید دوربین‌های مداربسته شبکه است و می‌توان آن را یکی از سردمداران تکنولوژی این دوربین‌ها در جهان دانست. این شرکت در سال ۲۰۱۴ توانست یکی از ۳۰ شرکت برتر در کشور چین باشد. دوربین IPC542E-DH-IN از این شرکت در مسابقات Secutech جایزه بهترین دوربین مداربسته سال ۲۰۱۴ را از آن خود کند.

یونی ویو (uniview)
دوربین IPC542E-DH-IN برنده بهترین دوربین سال ۲۰۱۴

محصولات شرکت یونی ویو (uniview) شامل چه تجهیزاتی می‌شود؟

تخصص اصلی این شرکت در زمینه تولید تجهیزات مداربسته تحت شبکه است. محصولات این شرکت شامل: دوربین مداربسته تحت شبکه، انواع دستگاه NVR، نرم افزارهای پردازش تصویر مرتبط با سیستم‌های شبکه و تجهیزات جانبی دوربین مداربسته می‌باشد.

محصولات شرکت یونی ویو از نظر قیمت در چه سطحی می‌باشد؟

دلیل اصلی محبوبیت محصولات این شرکت در ایران قیمت بسیار مناسب این محصولات به ویژه در مقایسه با برندهای بزرگ دیگر است. نسبت قیمت به کیفیت بسیار خوب محصولات این شرکت امکان رقابت محصولات شبکه را حتی با محصولات آنالوگ نیز فراهم می‌کند.

منبع: tticctv

دیدگاهتان را بنویسید