04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در  این ساعت گروه حفاظت و امنیت اطلاعاتی درباره سوئیچ KVW را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است.

در ادامه با گروه حفاظت و امنیت همراه باشید …

سوئیچ KVW

سوئیچ KVW
سوئیچ KVW

 سوئیچ KVM دستگاهی است که امکان اشتراک دو یا چند دستگاه با یک نمایشگر، کیبورد و موس را ایجاد می‌کند. اصطلاح KVM مخفف سه واژه “Keyboard، Video، Mouse است که به اشتراک گذاری این تجهیزات اشاره می‌کند.

کاربرد سوئیچ KVM در سیستم دروبین‌ مداربسته

برای دیدن تصاویر سیستم مدار بسته به یک نمایشگر نیاز خواهد بود. در صورتی که بر روی میز نصب شده دستگاه از قبل نمایشگری متصل به یک کامپیوتر وجود داشته باشد، شاید نصب یک نمایشگر جدید منطقی نباشد. با استفاده از سوئیچ KVM امکان اتصال هر دو دستگاه کامپیوتر و DVR به نمایشگر میسر خواهد شد. پس از فشردن کلید روی سوئیچ KVM تصویر نمایشگر بین کامپیوتر و DVR تغییر می‌کند.

طریقه نصب و استفاده از سوئیچ KVM

طریقه نصب این سوئیچ بسیار ساده است. این سوئیچ دارای یک خروجی و معمولا دو ورودی است. در قسمت ورودی تصویر شما خروجی تصویر رایانه و DVR را متصل می‌کنید. خروجی موس کامپیوتر و DVR نیز به همان ترتیب به ورودی‌های سوئیچ KVM متصل می‌شود توجه داشته باشید که ممکن است سوئیچ KVM دارای ورودی موس PS2 باشد و از آنجایی که دستگاه‌های امروزی معمولا دارای موس USB هستند، این قسمت از سوئیچ قابل استفاده نخواهد بود. خروجی تصویر سوئیچ KVM نیز به نمایشگر شما متصل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید