04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان گرامی کاتالوگ دزدگیر SPY ساده رو آماده کرده است که امیدوارم استفاده لازم رو ببرید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

راهنمای کاربری دزدگیر SPY ساده

 • کد دادن به ریموت ها:
  • روش اول: زدن کلید داخل دستگاه مرکزی در حالت DisArm و سپس فشردن یکی از کلیدهای ریموتها.
  • روش دوم: سوئیچ را باز کنید و شاسی Reset را به مدت ۵ ثانیه سپس فشار دهید و سپس دکمه یکی از ریموتها را فشار دهید. (حداکثر ۴ ریموت کد داده میشوند.)
 • ریست اضطراری:
  • روش اول: در حالتی که دزدگیر فعال است، درب را باز نموده، سوئیچ را نیز باز نمایید و سپس شاسی Reset را فشار دهید تا دستگاه از حالت فعال خارج شود.
  • روش دوم: ده مرتبه سوئیچ را از حالت بسته به حالت باز تغییر دهید. در این زمان دزدگیر از حالت فعال خارج میشود.
 • ضد سرقت: در زمانی که اتومبیل روشن است، کلید قفل بی صدا را بزنید و سپس دو ثانیه کلید قفل را نگه دارید. دزدگیر برای ۳۰ ثانیه شروع به آژیر و راهنما زدن میکند و بعد از ۴۰ ثانیه خودرو خاموش میشود. فشردن کلید باز ریموت، خودرو را از این وضعیت خارج میکند.
  قفل اتوماتیک بعد از غیر فعال کردن دزدگیر: هنگامی که دزدگیر فعال است، اگر با فشردن دکمه باز ریموت، دزدگیر را غیر فعال کردید و درب یا سوئیچ را باز نکنید، دزدگیر به صورت اتوماتیک بعد از ۳۰ ثانیه، فعال خواهد شد.
 • قفل کودک: بعد از باز شدن سوئیچ با اولین ترمز درب ها قفل میشوند و با بستن سوئیچ درب ها باز میشوند. برای غیر فعال کردن این قابلیت باید سوئیچ را باز کنید و ۲ ثانیه دکمه قفل ریموت را نگه دارید. برای فعال کردن مجدد به همین ترتیب عمل شود.
  زمان تاخیر سنسورهای درب: بعد از فعال کردن دزدگیر، اگر درب خودرو باز مانده باشد پس از ۳۰ ثانیه آژیر میکشد.
 • جامپرها: J1: پمپ بادی (خروجی ۳٫۵ ثانیه) / پمپ الکتریکی (خروجی ۱ ثانیه) (حالت کارخانه: پمپ الکتریکی) J2: خروجی صندوق پران مثبت یا منفی (حالت کارخانه: مثبت)
 • ثبت تحریک: اگر دزدگیر در حالت فعال باشد و خودرو تحریک شده باشد، تحریک ثبت شده و در هنگام غیر فعال کردن دزدگیر، آژیر ۵ بار آلارم میزند. (برای هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند.
 • حافظه دزدگیر: در صورتی که باطری خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطری خودرو در هر زمانی، دزدگیر به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطری (Arm یا DisArm) باز میگردد.
 • فلاشر هنگام باز بودن دربها: هنگامی که خودرو متوقف باشد اگر یکی از درب ها باز مانده باشد، با راهنماها ۳۰ ثانیه میزند. در حین رانندگی اگر یکی از درب ها باز مانده باشد راهنماها دائم میزند. برای غیرفعال کردن این قابلیت هنگامی که سوئیچ باز است، ترمز را بفشارید و کلید قفل بیصدا را به مدت ۲ ثانیه فشرده نگه دارید، با دو بار آژیر زدن فعال شدن این قابلیت تایید میشود. اگر یک بار دیگر کلید قفل بیصدا را بفشارید آژیر یک بار میزند و این غیر فعال بودن قابلیت را نشان میدهد.
 • خروجی سنسورهای التراسونیک (چشمی): دستگاه دارای دو سوکت ورودی سنسورهای التراسونیک میباشد که طبق شکل هر کدام از سوکت ها مناسب سنسورهایی با ترتیب سیم بندی مخصوص به خود است.

 

جدول راهنمای ریموت:

کلید مدت زمان توضیحات
قفل با صدا ۰٫۵ ثانیه فعال شدن با صدا دزدگیر (هنگام خاموش بودن خودرو)
قفل با صدا ۰٫۵ ثانیه قفل درب ها بدون فعال شدن دزدگیر (هنگام روشن بودن خودرو)
قفل با صدا ۲ ثانیه فعال/غیرفعال کردن قفل کودک (هنگام روشن بودن خودرو)
قفل با صدا ۲ ثانیه ماشین یابی (هنگام خاموش بودن خودرو)
باز ۰٫۵ ثانیه باز کردن درب ها و غیر فعال کردن دزدگیر
باز ۳ ثانیه صندوق پران
قفل بی صدا ۰٫۵ ثانیه فعال شدن بی صدا دزدگیر
قفل بی صدا ۲ ثانیه ماشین یابی بدون صدا
قفل با صدا سپس قفل بی صدا ۰٫۵ ثانیه ضد سرقت (خاموش شدن خودرو)
قفل با صدا سپس قفل بی صدا ۳ ثانیه خروجی منفی استارتر برای دستگاههایی که ماژول استارتر دارند
صندوق پران ۳ ثانیه صندوق پران
آژیر ۰٫۵ ثانیه ماشین یابی
۱۳۹۵/۰۹/۲۶

سلام واقعا عالی و حرفه ای قسمت کد دهی و ریست اضطراری و جدول نرم افزاری نیاز هر نصابه

دیدگاهتان را بنویسید