31 اردیبهشت ۱۳۹۸ سه شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت متداول‌ترین سوالات مصرف کنندگان دزدگیر ماجیکار را همراه با پاسخ کامل آن‌ها برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده سوالات و پاسخ آن‌ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ریموت RF2WN دزدگیر ماجیکار

شامل دزدگیر ماجیکار تصویری مدل‌های M909F – M908F – M902F – M935F – M939F

سوال ۱

زمانی که کلید Ι ریموت تصویری را می‌زنیم اخطار “۹-P3” بر روی ریموت ظاهر می‌گردد و همه علائم روی ریموت ظاهر می‌گردند،. همچنین ریموت صدای ویبره و ملودی می‌دهد؟

  • پاسخ: باتری ریموت تعویض گردد، حتما از باتری های “AAA” نیم قلمی با کیفیت بالا استفاده شود.، باتری باید به طور میانگین هر دو ماه یک بار تعویض شود.

سوال ۲

 زمانی که به خودرو نزدیک می شویم قفل درب‌ها باز و بسته می‌شوند؟

  • پاسخ: دقت نمایید زیر علامت “Auto” روی ریموت، علامت”PLAY” ظاهر نشده باشد. در صورتی که برنامه “Auto” فعال شده باشد،. در مدل های M938F – M935F -M908F-M902F کلید Ι را ۲ ثانیه نگه داشته تا علامت “Auto” ظاهر شده روی ریموت پاک گردد. در مدل های M909F – M939F کلیدهای II +IV را. همزمان با هم به مدت ۲ ثانیه نگه دارید تا علامت “Auto” از روی ریموت پاک شود.

سوال ۳

  کلید Ι ریموت تصویری شکسته و نمی‌توانیم دزدگیر را غیرفعال کنیم؟

  • پاسخ: از ریموت یدک (ساده) برای غیرفعال نمودن دزدگیر استفاده نمایید. اگر برای .سیستم، Carcal (کارکال یا پیجر) خودرو کد تعریف نموده‌اید، با زدن کد تعریف شده دزدگیر خود را غیرفعال نمایید. کلید شماره III ریموت را ۲ ثانیه نگه داشته تا درب‌ها را باز و. دزدگیر غیرفعال شود و اگر خودرو، مجهز به صندوق پران باشد، درب صندوق هم باز می‌شود و سپس به نمایندگی مرکزی جهت تعمیر کلید ریموت مراجعه کنيد.

سوال ۴

 با زدن Ι کلید فقط درب‌های خودرو باز و بسته می‌شود و دزدگیر آژیر و فلاشر نمی‌زند؟

  • پاسخ : در این حالت کلید III و Ι ریموت خود را بطور هم زمان به مدت ۰٫۵ ثانیه بزنید. تا علامت “zzz” که روی ریموت ظاهر شده است از بین برود. درصورت تکرار این حالت به تکنسین نصب مراجعه نمایید.

سوال ۵

 دزدگیر بدون آنکه به خودرو ضربه وارد شود خود به خود آژیر مزاحم می‌زند؟

  • پاسخ: ابتدا دقت نمایید در زمانی که دزدگیر آژیر مزاحم می‌زند روی ریموت تصویری چه علامتی. ظاهر خواهد شد، اگر علامت چکش یا گوشی موبایل روی ریموت ظاهر شد:
  1. اگر خودرو شما دارای چشم اولتراسونیک است، سوکت را از پشت چشمی جدا کرده و در صورت برطرف شدن مشکل .پیج تنظیم حساسیت چشم را کم نمایید و درصورتی که درست نشد چشم اولتراسونیک را تعویض کنید.
  2. حساسیت شوک سنسور را کم نمایید. اگر علامت درب‌ها. یا درب موتور ظاهر شد لطفا شاسی درب‌های خودرو خود را چک نمایید.

سوال ۶

 دزدگیر فعال و غیرفعال نمی‌شود و خودرو روشن نمی‌شود؟

  • پاسخ: ابتدا باتری خودرو خود را چک نمایید. درصورتی که برق پشت آمپر روشن شود و خودرو استارت هم بخورد.، ولی موتور روشن نشود باید سیستم برقی خودرو چک شود..

دزدگیر ماجیکار دزدگیر ماجیکار دزدگیر ماجیکار دزدگیر ماجیکار دزدگیر ماجیکار دزدگیر ماجیکار

دیدگاهتان را بنویسید