01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز اخباری درباره ایده عجیب کره‌ای‌ها در نصب نمایشگر لمسی بر روی فرمان خودروی هیوندای را تهیه و تدوین نموده است. برای مشاهده این مطالب با ما همراه باشید…

یکی از موارد پرکاربرد تکنولوژی در خودروهای امروزی، می‌تواند صفحه نمایشگرهای دیجیتالی باشند که نمونه آن را می‌توانیم در سیستم سرگرمی کنسول مرکزی، صفحه کیلومترهای دیجیتالی، نمایشگرهای سقفی یا پشت صندلی، آینه وسط مانیتورینگ و یا حتی نمایشگرهای کوچک سرعت اتومبیل با انعکاس نور بر روی شیشه اتومبیل اشاره داشت، اما در مورد صفحه نمایشگر لمسی بر روی غربیلک فرمان چه فکری می کنید؟

نصب نمایشگر لمسی بر روی فرمان خودروی هیوندای، ایده عجیب کره‌ای‌ها

نمایشگر لمسی

بخش طراحی هیوندای ایده‌ای جالب در زمینه صفحه نمایش لمسی بر روی فرمان ارائه کرده است. این خودروساز بزرگ کره‌ای در جدیدترین ایده طراحی کابین خود که بر روی کابین هیوندای i30 اجرا شده، به فکر صفحه نمایشگرهای لمسی بر روی غربیلک فرمان افتاده است، ناگفته نماند که این ایده می‌تواند برای رانندگان مشکل‌ساز شود، به این دلیل که غربیلک فرمان پرکاربردترین عضو یک ماشین بوده و راننده در تمام وقت رانندگی خود با آن ارتباط دارد که با توجه به این شرایط، حین استفاده از فرمان به طور ناخواسته انگشتان و یا پوست دست راننده با صفحه نمایشگر لمسی برخورد داشته و تغییراتی که راننده نمی‌خواهد را انجام خواهد داد، آن هم صفحه نمایشگر بزرگی که هیوندای طراحی کرده و در دو سمت غربیلک فرمان نصب کرده است.

 

این دو صفحه نمایشگر لمسی بر روی غربیلک فرمان شاید مشکل ساز باشند، اما بدون شک مزیت‌های خاص خود را هم دارند که از نمونه‌های آن می‌تواند موارد زیر باشند:

  • قابلیت شخصی سازی کلیدها و تعریف ۵ کلید دیجیتالی
  • اضافه کردن سیستم تشخیص اثر انگشت توسط سنسورهای ادغام شده با صفحه نمایشگرهای نصب شده بر روی غریبلک فرمان خواهد بود که نمونه آن در گوشی‌های هوشمند پیشرفته امروزی مشاهده می‌شود.

مهندس ارشد کمپانی خودروسازی هیوندای در رابطه با ایده جدید این شرکت می‌گوید:

طراحی جدید این کابین می‌تواند استفاده بهتری برای رانندگان داشته باشد. شرکت هیوندای کار مداوم بر روی فناوری‌های جدید را به طور جدی پیگیری می‌کند تا اتومبیل‌های این شرکت کاملا کاربرپسند باشند و صفحه نمایشگر لمسی بر روی غربیلک فرمان می‌تواند امکان برنامه‌ریزی و شخصی‌سازی را داشته باشد، هرچند ناگفته نماند که این طراحی هیچگاه برای هیوندای i30 به واقعیت تبدیل نخواهد شد، اما می‌توان امیدوار به استفاده از این تکنولوژی در محصولات نسل آینده بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید