01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان و همراهان گرامی نحوه سیم‌بندی و آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند را تهیه و تدوین کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند

آموزش نصب پاور ویندوز

نکات نصب

  1. برای راه اندازی سیستم قفل و باز شدن درب‌ها باید مخصوص اعضا، کلیک کنید! گردد.
  2. برای استفاده از برق ۱۲ولت یا باید از پشت پخش (اگر پخش ۱۲ ولتی بود) بگیریم و یا باید خودمان تبدیل ۲۴ به ۱۲ تهیه و نصب کنیم.
  3. نصب قطع کن سر راه IGN ایرادی ندارد.
  4. برای تبدیل برق ۱۲ به ۲۴ باید از دو عدد رله استفاده گردد، به این ترتیب که پایه ۳۰ به برق ۲۴ ولت، پایه ۸۵ به راهنمای دزدگیر، پایه ۸۶ به منفی دائم و پایه ۸۷ هم به سیم راهنمای ماشین متصل گردد.
  5. برای تبدیل برق با سوئیچ ۲۴ ولت ماشین به ۱۲ ولت برای تحریک on دزدگیر نیز باید از یک رله ۲۴ ولتی استفاده کنیم. به این ترتیب که پایه ۳۰ به برق ۱۲ ولت، پایه ۸۵ به منفی دائم، پایه ۸۶ به سیم برق با سوئیچ ماشین و پایه ۸۷ به سیم برق با سوئیچ دزدگیر متصل گردد.
  6. برای نصب پاور ویندوز، سیم تغذیه رله‌های پاور را باید به برق ۲۴ ولت بدهیم. چون برق موتور شیشه بالابرها ۲۴ ولت است.
  7. برای پاور ویندوز در درب راننده نیز باید از دو عدد رله مانند سمند مولتی پلکس مدل ۹۰ (لطفا در سایت جستجو کنید…) استفاده گردد.
  8. شاد باشید…

ویدئو نصب دزدگیر و پاور

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

تصاویر نصب

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

۱۳۹۶/۰۱/۳۱

سلام.خدمت استاد خودم
میخواستم ببینم واسه پاور دلیل گذاشتن رله چیه؟ و اگر امکانش هست با شماره پایه ها بهم بگین کجا وصل شه چون در سمند واضح نبود . و اینکار فقط برای درب راننده هست؟ چون در سمند برای دو درب میگذاریم

۱۳۹۶/۰۲/۰۱

سلام جناب ظهیری
توی این ماشین فقط درب راننده نیاز به گذاشتن اون دو تا رله داره. علت گذاشتن اون تا رله چه توی سمند و چه توی این ماشین، اینه که همیشه یه پالس منفی مقطع روی دو تا سیم هستش… یعنی اگه پاور رو معمولی و بدون این دو تا رله نصب کنید شیشه بعد از ۵ سانت بالا رفتن دیگه بالا نمیره. پایه های رله هم توی مطلب سمند مشخص و واضح هست…

دیدگاهتان را بنویسید