حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
سیستم های اتومبیلنقشه نصب پاور ویندوزنقشه نصب دزدگیر

آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند

()
آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان و همراهان گرامی نحوه سیم‌بندی و آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند را تهیه و تدوین کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

آموزش نصب دزدگیر و پاور کامیون سایپا دیزل الوند

آموزش نصب پاور ویندوز

نکات نصب

  1. برای راه اندازی سیستم قفل و باز شدن درب‌ها باید مخصوص اعضا، کلیک کنید! گردد.
  2. برای استفاده از برق ۱۲ولت یا باید از پشت پخش (اگر پخش ۱۲ ولتی بود) بگیریم و یا باید خودمان تبدیل ۲۴ به ۱۲ تهیه و نصب کنیم.
  3. نصب قطع کن سر راه IGN ایرادی ندارد.
  4. برای تبدیل برق ۱۲ به ۲۴ باید از دو عدد رله استفاده گردد، به این ترتیب که پایه ۳۰ به برق ۲۴ ولت، پایه ۸۵ به راهنمای دزدگیر، پایه ۸۶ به منفی دائم و پایه ۸۷ هم به سیم راهنمای ماشین متصل گردد.
  5. برای تبدیل برق با سوئیچ ۲۴ ولت ماشین به ۱۲ ولت برای تحریک on دزدگیر نیز باید از یک رله ۲۴ ولتی استفاده کنیم. به این ترتیب که پایه ۳۰ به برق ۱۲ ولت، پایه ۸۵ به منفی دائم، پایه ۸۶ به سیم برق با سوئیچ ماشین و پایه ۸۷ به سیم برق با سوئیچ دزدگیر متصل گردد.
  6. برای نصب پاور ویندوز، سیم تغذیه رله‌های پاور را باید به برق ۲۴ ولت بدهیم. چون برق موتور شیشه بالابرها ۲۴ ولت است.
  7. برای پاور ویندوز در درب راننده نیز باید از دو عدد رله مانند سمند مولتی پلکس مدل ۹۰ (لطفا در سایت جستجو کنید…) استفاده گردد.
  8. شاد باشید…

ویدئو نصب دزدگیر و پاور

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

تصاویر نصب

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

مخصوص اعضا، کلیک کنید!

این پست را به اشتراک بگذارید:

مطالب مرتبط با این پست:

۱۳۹۶/۰۱/۳۱

سلام.خدمت استاد خودم
میخواستم ببینم واسه پاور دلیل گذاشتن رله چیه؟ و اگر امکانش هست با شماره پایه ها بهم بگین کجا وصل شه چون در سمند واضح نبود . و اینکار فقط برای درب راننده هست؟ چون در سمند برای دو درب میگذاریم

۱۳۹۶/۰۲/۰۱

سلام جناب ظهیری
توی این ماشین فقط درب راننده نیاز به گذاشتن اون دو تا رله داره. علت گذاشتن اون تا رله چه توی سمند و چه توی این ماشین، اینه که همیشه یه پالس منفی مقطع روی دو تا سیم هستش… یعنی اگه پاور رو معمولی و بدون این دو تا رله نصب کنید شیشه بعد از ۵ سانت بالا رفتن دیگه بالا نمیره. پایه های رله هم توی مطلب سمند مشخص و واضح هست…

دیدگاهتان را بنویسید