06 اردیبهشت ۱۳۹۸ جمعه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این مطلب نحوه ریختن فیلم دوربین مداربسته و DVR بر روی فلش یا پشتیبان‌گیری از تصاویر دوربین‌ها را خواهید آموخت.
تصاویر آموزش مربوط به دستگاه DVR هایک ویژن است. البته بیشتر دستگاه‌های DVR منویی تا حدی مشابه دارند و با رعایت همین مسیر می‌توانید از فیلم‌های داخل دستگاه بر روی فلش پشتیبان بگیرید.

با گروه حفاظت و امنیت همراه باشید…

آموزش مرحله به مرحله ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش (پشتیبان‌گیری)

مراحل پشتیبان‌گیری

  1. ابتدا فلش درایو خود را از طریق پورت USB جلو یا پشت دستگاه به دستگاه متصل کنید.
  2. وارد منوی playback یا بازپخش شده و تصاویر را در زمان مورد نیاز تماشا کنید. زمان دقیق و دوربین‌هایی که برای آنها به پشتیبان نیاز دارید را یادداشت کنید.
  3. وارد منوی Backup یا پشتیبان‌گیری شوید. زمان و تاریخی که می‌خواهید از تصاویر دوربین‌ها پشتیبان گیری کنید وارد کنید. سپس دوربین‌هایی که می‌خواهید از تصویر آن‌ها پشتیبان‌گیری شود را انتخاب کنید.
  4. در قسمت بعد لیستی از فیلم‌های دوربین‌ها توسط دستگاه برای شما نمایش داده خواهد شد. فیلم‌های مورد نظر را در لیست انتخاب کرده و کلید Extract یا backup را بفشارید.
  5. حال منویی باز خواهد که محل ریختن فیلم‎های پشتیبان بر روی فلش را از شما سوال می‌کند. پوشه‌ای را انتخاب کنید تا فیلم‌ها بر روی آن ریخته شود.
  6. ریختن فیلم‌ها بر روی فلش ممکن است چند دقیقه‌ای زمان ببرد.
  7. معمولا نرم افزار Player فیلم‌ها نیز در کنار آن‌ها قرار داده خواهد شد. از طریق کامیپوتر خواهید توانست به سادگی تصاویر دوربین‌ها را ببینید.

منبع:tticctv.com

دیدگاهتان را بنویسید