01 خرداد ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت برای شما دوستان عزیز مجموعه اطلاعاتی درباره دوربین مداربسته صنعتی را تهیه و تدوین نموده است. اصطلاح «دوربین مدار بسته صنعتی» اصطلاحی است که به صورت عمومی در رابطه با شاخه‌ای دوربین‌های مداربسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که این اصطلاح معنای مشخصی ندارد در این مقاله به دوربین‌های مورد اشاره این اصطلاح می‌پردازیم.

دوربین مداربسته صنعتی

دوربین مداربسته صنعتی

دوربین‌های مداربسته باکس:

در گذشته شکل‌های بسیار کمتری از دوربین‌ مداربسته وجود داشتند. در واقع در ابتدا بیشتر دوربین‌های مداربسته شکل باکس (جعبه) داشتند. بعدها شکل‌های دیگر از دوربین‌های مدار بسته هم رایج شدند و این موضوع الزام وجود اسامی مختلف را برای آنها به وجود آورد.
به علت کاربری حرفه‌ای‌تر دوربین‌های مداربسته باکس نسبت به بقیه انواع دوربین مداربسته بسیاری از افرادی که از گذشته در زمینه دوربین مداربسته کار می‌کنند این سری از دوربین‌ها را با نام دوربین صنعتی می‌شناسند.

دوربین مداربسته بولت:

با توجه به مقاومت بسیار بالای دوربین‌های مداربسته بولت نسبت به شرایط نامناسب جوی مانند گرد و غبار یا رطوبت عده از فعالان در زمینه سیستم‌های حفاظتی این نوع از دوربین‌ها را با نام دوربین مداربسته صنعتی می‌شناسند.
در واقع در اینجا اصطلاح صنعتی بر مقاومت دوربین در شرایط سخت دلالت دارد و نشان می‌دهد دوربین شما به سادگی در شرایط بد آب و هوایی آسیب نخواهد دید.

دوربین‌ها صنعتی کدام یک هستند؟

اصطلاح دوربین صنعتی به صورت بسیار رایج در رابطه با دوربین‌ها باکس مورد استفاده قرار می‌گیرد با این حال بهتر است به جای استفاده از این اصطلاح دقیقا دوربین‌ مداربسته خود را با نام تخصصی آن بنامید تا از ایجاد ابهام در انتخاب دوربین دوری شود.

دیدگاهتان را بنویسید