31 اردیبهشت ۱۳۹۸ سه شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت اطلاعاتی کامل در مورد دوربین‌های مداربسته no name را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده این مطالب در ادامه با ما همراه باشید.

دوربین‌های مداربسته no name

دوربین‌های مدار بسته no name یا بدون مارک بخش بزرگی از بازار ایران را تشکیل می‌دهند. در این مطلب کمی با این دوربین‌ها آشنا شده و در رابطه با خرید آنها اطلاعاتی به شما دوستان ارائه داده می‌شود.

معرفی دوربین‌ مداربسته no name

دوربین‌های مداربسته no name به صورت عمومی در کشور چین ساخته می‌شوند. دلیل وارد شدن این دوربین‌ها به این شکل کاربری خاص آنها در بازار دوربین مداربسته است. دوربین‌های بدون برند از نظر کیفیت الزاما کیفیت کمی ندارند. بسیاری از برندهایی که در ایران از شهرت نسبی خاصی برخوردار شده‌اند، در واقع دوربین‌های بدون برندی بوده‌اند که به سفارش شرکت وارد کننده خارج از ایران یا داخل ایران به نامی خاص برند گذاری شده‌اند. پس این دوربین‌ها می‌توانند هم رده بسیاری از برندهای داخلی دوربین مداربسته باشند.

مزیت استفاده از دوربین‌های بدون نام و نشان در چیست؟

مزیت اصلی استفاده از این دوربین‌ها هزینه‌های کمتر آنهاست. معمولا بازار دوربین‌های بدون نام یا no name کمتر درگیر رویه‌های هزینه بر مانند تبلیغات است، پس این محصولات با قیمتی به مراتب کمتر به دست مشتری یا پخش کننده جزء می‌رسند.

البته در کنار این موضوع این دوربین‌ها معایبی هم دارند. دوربین‌های مدار بسته No name عموما گارانتی مشخصی ندارند و فروشنده یا پخش کننده اصلی آنها را گارانتی می‌کند. این موضوع ممکن است کمی سردرگمی در مشتریان ایجاد کند. از طرف دیگر امکان استعلام قیمت این دوربین‌ها به سادگی فراهم نیست.

فروش دوربین‌های مداربسته No name:

شرکت‌های پخش کننده عمده دوربین‌ مداربسته قسمتی از محصولات خود را به صورت دوربین‌های no name به فروش می‌رسانند. که با توجه به آن شرکت ممکن است گارانتی یا سایر خدماتی همچون مشاوره قبل و بعد از خرید در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید