06 اردیبهشت ۱۳۹۸ جمعه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت مجموعه اطلاعات مورد نیاز درباره دوربین مداربسته باکیفیت را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. قشر خاصی از مشتریان با توجه به حساسیت بالای محل نصب دوربین‌ها به دنبال یک سیستم مداربسته با کیفیت بسیار بالا هستند. در این مطلب به این موضوع اشاره می‌کنیم که چطور می‌توان به خوبی چنین محصولاتی را انتخاب کرد. با ما همراه باشید.

نکات انتخاب دوربین مداربسته باکیفیت

دوربین مداربسته باکیفیت

اشتباه همیشگی «برای من قیمت اهمیتی ندارد»

این یک اشتباه رایج در بین مشتریان کیفیت است. استفاده از این جمله معمولا کمک زیادی به شما در به دست آوردن محصولات با کیفیت ندارد. تنها نکته‌ای که گفتن چنین جمله‌ای مشخص می‌کند، این است که شما پول زیادی برای هزینه کردن دارید و ممکن است افراد سود جو از این موضوع استفاده کنند. توصیه ما این است که اگر می‌خواهید برای سیستم دوربین‌ مداربسته خود زیاد هزینه کنید، حتما قبل از آن اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

از کدام سیستم مداربسته استفاده کنم؟

سیستم مداربسته به دو دسته مجزای آنالوگ و شبکه تقسیم می‌شود. سیستم شبکه از بسیاری جهات از سیستم مداربسته آنالوگ بهتر است. تنها نکته‌ای که استفاده از این سیستم را محدود کرده است، قیمت بالاتر آن است. در صورتی که به دنبال یک سیستم مداربسته حرفه‌ای هستید، حتما از دوربین‌های شبکه یا دیجیتال استفاده کنید.

از کدام برند استفاده کنم؟

در صورتی که به دنبال یک سیستم مداربسته با کیفیت هستید، حتما از برندهایی با شهرت بین المللی استفاده کنید.
اگر به دنبال بهترین برند دوربین مداربسته جهان هستید، بسیاری از کارشناسان محصولات اکسیس را به شما معرفی خواهند کرد. این محصولات با وجود قیمت بالا به علت کیفیت بسیار خوب مشتریان زیادی دارند. توجه داشته باشید که اکسیز تنها دوربین مداربسته شبکه تولید می‌کند.

کدام دوربین را انتخاب کنم؟

روزولوشن تصویر دوربین‌های شبکه می‌تواند از VGA تا ۱۰ مگاپیکسل متفاوت باشد. البته در ایران تنها دوربین‌های تا روزولشن ۵ مگاپیکسل به راحتی در دسترس هستند. سعی کنید کیفیت دوربین‌های خود را بین ۱٫۳ مگا‌پیکسل تا ۳ مگاپیکسل نگه دارید، چرا که زیاد بودن کیفیت تصویر مشکلاتی را در ترافیک شبکه و ضبط تصاویر نیز ایجاد می‌کند.
سعی کنید در انتخاب دوربین‌ها تنها به دنبال دوربین گران‌تر نباشید. زمانی که یک دوربین ارزان نیاز شما را به درستی برطرف می‌کند، انتخاب دوربین گران قیمت هزینه کردن بی‌مورد خواهد بود.

نصب دوربین‌ها را به چه کسی واگذار کنم؟

متاسفانه بسیاری از مشتریان به المان‌های کیفیت نصب واقف نیستند و از این رو مجری خود را به درستی انتخاب نمی‌کنند، که البته گاهی برای آنها مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند. در صورتی که محصولی گران قیمت را برای نصب انتخاب کردید، حتما از شرکتی کمک بگیرید که تسلط کافی را برای نصب این محصولات داشته باشد. طبیعتا شرکت‌های معتبرتر هزینه بیشتری هم برای نصب سیستم شما دریافت می‌کنند، اما این هزینه تاثیر زیادی در کیفیت نصب آنها خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید