04 اردیبهشت ۱۳۹۸ چهارشنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت راهنمای کامل و فارسی دزدگیر تایسیز (TAYSIZ) را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده راهنمای کاربردی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کددهی ریموت دزدگیر تایسیز

  • سوئیچ اتومبیل را ۲ پله باز نمایید.
  • کلید ریست را نگه دارید.
  • یکی از کلیدهای ریموت زده شود.

نکته: فقط ۲ عدد ریموت را می‌توان به دستگاه کد کرد.

جدول کارایی ریموت دزدگیر تایسیز

کلید مدت زمان نام کارایی عملکرد
lock ۰٫۵ ثانیه فعال کردن

arm

سیستم با تک آژیر و یک فلاشر فعال شده و درب‌ها را قفل می‌کند.، در این حالت اگر دربی باز شود و یا ضربه به بدنه اتومبیل وارد شود و یا سوئیچ اتومبیل باز شود،. آژیر به صدا در خواهد آمد. در این حالت اگر اولتراسونیک هم تحریک شود آژیر به صدا در خواهد آمد.
unluck ۰٫۵ ثانیه غیرفعال کردن

disarm

سیستم با دو صدای آژیر و ۲ فلاشر درب‌ها را باز می‌نماید. و سپس سیستم غیرفعال می‌شود. اگر تا ۳۰ ثانیه هیچکدام از درب‌ها باز نشوند مجددا .  سیستم فعال شده و درب‌ها را قفل خواهد کرد.
silent ۰٫۵ ثانیه فعال کردن بی‌صدا

mute

در این حالت سیستم در حالت بی‌صدا و فقط با تک .فلاشر فعال می‌شود. در این حالت اگر ضربه به بدنه اتومبیل وارد شود فقط فلاشرها چشمک خواهند زد .و صدای آژیر فعال نمی‌شود، ولی اگر درب‌ها باز شود و یا سوئیچ اتومبیل باز شود آژیر به صدا در خواهد آمد. در صورت تحریک اولتراسونیک هم در این حالت فقط فلاشرها فعال می‌شوند.
unluck

Trunk

۲ ثانیه صندوق پران

trunk open

در صورتیکه اتومبیل دارای صندوق پران برقی باشد و یا اینکه.. برای صندوق عقب اتومبیل توسط تکنسین محرک باز کننده درب صندوق عقب نصب شده باشد، با نگه داشتن. کلید مورد نظر می‌توان صندوق عقب را باز نمود (این دستگاه این قابلیت را دارد که می‌توان با جابه. جا نمودن یک چامپر خروجی صندوق باز کن را (+) یا منفی، بسته به نیاز تغییر داد. مربوط به تکنسین نصب)
silent ۲ ثانیه ضد سرقت

Anti Jack

در حالیکه اتومبیل با موتور روشن مورد سرقت واقع شود، در .صورت نصب رله قطع برق و باتوجه به آنتن‌دهی سیستم، اگر کلید مورد نظر ضد سرقت نگه داشته شود، .فلاشرها به سرعت شروع به چشمک زدن می‌کنند و  سپس آژیر به صدا در می‌آید و پس از ۳۰ ثانیه. موتور اتومبیل خاموش خواهد شد. برای غیرفعال نمودن این کارایی کلید”unluck” را ۰٫۵ ثانیه فشار دهید.
silent

lock

۰٫۵ ثانیه ماشین یاب

دور کردن مزاحم

در حالیکه سیستم فعال است اگر کلید “lock” ۰٫۵ ثانیه زده شود. و یا در حالتی که سیستم غیرفعال می‌باشد، اگر کلید “ring”  ۰٫۵ ثانیه زده شود، .صدای آژیر برای ۵ ثانیه به صورت منقطع به صدا در خواهد آمد. این کارایی برای پیدا نمودن اتومبیل در .مکان‌های شلوغ و یا دور کردن افراد مزاحم کارایی دارد.
silent ۲ ثانیه درخواست کمک در زمانی که موتور اتومبیل روشن می‌باشد با نگهداشتن این کلید به مدت. ۲ ثانیه آژير به مدت ۳۰ ثانیه به صدا در می‌آید و این کارایی برای درخواست کمک کاربرد دارد.

 

جدول نرم افزاری ریموت دزدگیر تایسیز

کلید مدت زمان تعداد فلاشر زدن‌ها عملکرد
سوییچ ۲ پله باز باشد و پدال ترمز نگه داشته شودsilent+lock ۲ ثانیه تک فلاشر در این حالت تایم تاخیر سیم کلید لای دری فعال می‌شود، ،    در صورتیکه دربی باز بماند، وقتی دزدگیر فعال شود، اگر در حالت باصدا باشد.، با ۳ تک آژیر پی در پی اخطار باز بودن درب را به کاربر می‌دهد، ولی درب‌ها را قفل می‌کند. و پس از ۳۵ ثانیه آژیر به صدا در می‌آید.
سوییچ ۲ پله باز باشد و پدال ترمز نگه داشته شودsilent+lock+unluck ۲ ثانیه تک فلاشر تایم قفل مرکزی  ۰٫۵ ثانیه
سوییچ ۲ پله باز باشد و پدال ترمز نگه داشته شودsilent+lock+unluck ۲  ثانیه  دو فلاشر تایم قفل مرکزی ۴ ثانیه

قطع اضطراری به وسیله کلید ریست

در صورت مفقود شدن ریموت و عدم دسترسی به ریموت یدکی می‌توان. به وسيله کلید ریست ( کلید قطع اضطراری ) دستگاه را غیر فعال کرد:

  • به وسیله سوئیچ اتومبیل درب اتومبیل را باز کرده آژیر اتومبیل به صدا در می‌‍آید.
  • سوئیچ را ۲ پله باز می‌کنیم و کلید ریست را ۵ ثانیه نگه داشته. تا صدای آژیر قطع شود و سیستم غیر فعال شود.

نکته: همکار محترم هنگام نصب سیستم کلید ریست را در جایی مخفی نموده. و محل اختفای آن را فقط به کاربر اطلاع دهید تا در صورت نیاز از آن استفاده نماید..

 

راهنمای نقشه سیم‌کشی دزدگیر taysiz

دیدگاهتان را بنویسید