Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

راهنمای کاربردی ریموت ماجیکار مدل GOLD-110A و GOLD-110AS

راهنمای کاربردی ریموت ماجیکار مدل GOLD-110A و GOLD-110AS

در این ساعت گروه حفاظت و امنیت راهنمای کامل و فارسی استفاده از ریموت دزدگیر ماجیکار مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS  را برای شما کاربران گرامی تهیه و تدوین کرده است. برای مشاهده آموزش‌ها و راهنمای کاربردی این ریموت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ریموت دزدگیر ماجیکار مدل‌های GOLD-110A , GOLD-110AS

 

شکل ظاهری ریموت دزدگیر ماجیکار

ریموت دزدگیر ماجیکار
GOLD-1010A,AS

 

شرح آیکون‌های نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار

ریموت دزدگیر ماجیکار
آیکون‌های نمایشگر ریموت

جدول شرح آیکون‎‌های نمایشگر ریموت دزدگیر ماجیکار

تصویر شرح
   lock   فعال و قفل کردن درب‌ها
    unlock     غیرفعال کردن و باز کردن درب‌ها
   BAT   نشان دهنده میزان باتری ریموت
      atuo   ‌  فعال بودن اتو
     alarm قطع آژیر
     VIBRATE  ویبره
    TIME نمایشگر ساعت
     atuo فعال بودن پاسیو
      drive فعال بودن قفل کودک
      VALET  حالت تعمیرگاه
      DOORS نشان دهنده باز شدن درب اتومبیل
      TEMP نمایشگر دما
     ANTENNA آنتن
     FLASH فلاشر
     CARCALL نشان دهنده تحریک پیغام گیر (کارکال)
      shock نشانگر تحریک شوک سنسور
    TRUNK باز شدن صندوق عقب
     AUX1 نشان دهنده فعال بودن خروجی‌ها
turbo توربو
     kid نشان دهنده فعال بودن رزروشن استارت
     CLOCK تایمر
     start نشان دهنده روشن شدن اتومبیل با ریموت
     shock نشان دهنده خارج بودن شوک سنسور از مدار

 

جدول مراحل کاربردی ریموت دزدگیر ماجیکار

کلید ریموت  زمان  عنوان توضیحات
 Ι نیم ثانیه فعال کردن و قفل درب ها در این حالت دزدگیر با یک. تک آژیر و نمایان شدن علامت”lock”  بر روی صفحه ریموت تصویری، درب‌های اتومبیل را قفل. و سیستم دزدگیر را فعال می‌کند.
 Ι نیم ثانیه غیر فعال و باز کردن درب ها در این حالت دزدگیر. با دو تک آژیر و نمایان شدن علامت “unlock” بر روی صفحه ریموت. تصویری، درب‌های اتومبیل را باز و سیستم دزدگیر  را غیرفعال می‌کند .
 ΙΙΙ نیم ثانیه دو بار فعال کردن چراغ ریموت در این حالت با ۲ بار زدن کلید ΙΙΙ پشت سر هم چراغ ریموت. به مدت ۱۰ ثانیه روشن خواهد شد.
 IV نیم ثانیه تعیین وضعیت خودرو با یکبار زدن .کلید IV ابتدا نشان دهنده درجه حرارت فعال می‌شود. در ادامه اگر دوباره کلید. IV زده شود ولتاژ باتری ماشین نمایانگر خواهد شد و در ادامه اگر دوباره کلید IV زده شود. ولتاژ باتری ریموت. نمایانگر می‌شود.
 IV نیم ثانیه دو بار فعال کردن تایمر پارکینگ در این حالت مدت زمان توقف خودرو در پارکینگ نشان داده خواهد شد.
V ۲ ثانیه قفل کردن ریموت در این حالت کلید های ریموت قفل می‌شود و یک علامت “H” بر روی ریموت ظاهر می‌گردد .
 Ι+ΙΙ نیم ثانیه فعال وغیر فعال کردن آژیر در این حالت می‌توانید آژیر را فعال و غیرفعال نمایید..
 IV ۴ ثانیه ضد سرقت اگر خودرو خاموش باشد و. کلید IV را ۴ ثانیه نگه دارید، خودرو به مدت ۹۰ ثانیه. آژیر و فلاش می‌زند. اگر خودرو روشن باشد و شاسی ۴ را ۴ ثانیه نگه داریم ابتدا خودرو .شروع به آژیر زدن می‌کند و درب‌ها قفل می‌شود. و پس از ۳۰ ثانیه اتومبیل را خاموش می‌نماید. و برای غیر فعال نمودن این عمل باید شاسی  Ι را نیم ثانیه فشار داد.
Ι+ΙΙ ۲ ثانیه ورود به جدول نرم افزاری AUX ورود به جدول نرم افزاری شماره ۱
I+III نیم ثانیه حالت تعمیرگاه در این حالت بر روی ریموت علامت”VALET” نمایان می‌شود و سیستم دزدگیر از مدار خارج می‌شود و فقط قفل مرکزی اتومبیل عمل می‌کند. برای حذف آن باید اینکار مجددا تکرار شود.
 III ۲ ثانیه بازشدن صندوق عقب اگر قفل صندوق عقب برقی باشد.
II+III  ۲ ثانیه ورودبه منوی برنامه‌های ریموت وارد شدن به جدول برنامه‌های ریموت
 I+III ۲ ثانیه خارج نمودن شوک سنسور  در این حالت بعد از غیر.فعال نمودن شوک علامت “shock” بر روی ریموت. ظاهر می‌شود،حال اگ ضربه ای بر خودرو وارد شود، هیج عکس العملی را نشان. نمی‌دهد. این حالت بیشتر در مواردی .استفاده می‌شود که خودرو را در محلی پر رفت و آمد قرار داده‌اید.
 I+IV نیم ثانیه قفل کودک در این حالت پس از روشن. شدن اتومبیل، پس از اولین ترمز قفل درب‌ها .فعال می‌شود و پس از بستن سوئیچ درب‌ها باز می‌گردد. علامت فعال بودن قفل کودک بر روی ریموتdrive“می‌باشد.
 II+III نیم ثانیه PASSIVE

اتوماتیک فعال شدن دزدگیر

در این حالت سیستم دزدگیر یا خاموش. کردن سوئیچ و بستن آخرین درب فعال می‌شود و اگر خودرو خاموش باشد و درب‌ها بسته .شوند، پس از ۳۰ ثانیه و ۳ .آلارم درب‌ها فقل و سیستم دزدگیر فعال می‌شود، اگر اتومبیل در. حالت روشن باشد و آخرین درب بسته شود، .اتومبیل خاموش و درب‌ها قفل می‌شود وعلامت “atuo” بر روی ریموت ظاهر می‌شود.
II+IV  دو ثانیه فعال وغیر فعال شدن اتوماتیک ATUO در این برنامه سیستم. حفاظتی اتومبیل بدون فشار دادن دکمه ریموت، در فاصله حدود ۱۰ متری، با نزدیک شدن ریموت به اتومبیل، قفل مرکزی باز و سیستم دزدگیر غیر فعال، و با دور شدن ریموت از شعاع ۱۰ متری. اطراف اتومبیل، قفل مرکزی بسته و سیستم. دزدگیر فعال می‌شود ، علامت “atuo ATUO”  بر روی ریموت تصویری نمایان می‌شود . توجه نمایید، هنگامیکه در فاصله‌های نزدیک .اتومبیل هستید این برنامه را غیر فعال نمائید تا اثر باز و بسته شدن متوالی قفل مرکزی اتومبیل جلوگیری شود .
III+IV دو ثانیه فعال وغیرفعال نمودن خروجی‌های

AUX1 ,AUX2

با این کار می‌توان خروجی‌ها را فعال یا غیرفعال نمود (به تکنیسن نصب مراجعه فرمایید).
    برنامه های زیر فقط در مدل‌های GOLD-110AS کارایی دارند.
II ۲ ثانیه استارت ازراه دور در این حالت موتور اتومبیل شما از راه دور توسط ریموت استارت می‌زند،. البته با توجه به اینکه سیستم استارتر از راه دور رزرو شده. باشد. در مدل “M 110” این برنامه قابل حذف و اضافه می‌باشد.( به یک تکنسین نصب مراجعه شود.)
I ۲ ثانیه تمدید زمان روشن بودن موتور در این حالت اگر اتومبیل با استارتر روشن شده باشد و یا در. حالت توربو و یا تایمر باشد می‌توان ساعت شمار معکوس زمان روشن .بودن اتومبیل را. از نظر زمانی تمدید نمود.
II+IV نیم ثانیه تایمر استارت با فعال کردن تایمر و ساعت دلخواه اتومبیل. پس از رزرو کردن .هر ۲۴ ساعت یکباری روشن شده و پس از شارژ باتری اتومبیل .خاموشی می‌شود. از این برنامه می توان هنگام استفاده نکردن از اتومبیل طی زمان‌های طولانی جهت جلوگیری از دشارژ باتری بهره برد.

 

III+IV نیم ثانیه توربو  “turbo” در این حالت بعد از خاموش کردن سوئیچ و بستن آخرین. درب موتور اتومبیل به مدت چند دقیقه درجا روشن خواهد ماند. و سپس به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. دلیل اجرا این برنامه این است که موتور اتومبیل پس از طی مسافت‌های. طولانی مدت، به صورت درجا روشن بماند تا موتور خنک شود. 

توجه: در رابطه با برنامه‌هایی که با دکمه‌های ترکیببی عمل می‌کنند، به همان شکل. که برنامه‌ها تغییر می‌یابند، به حالت اولیه بازگردانده می‌شوند.

 

جدول نرم افزاری شماره ۱ دستگاه Gold 110 AS

نحوه وارد شدن به جدول برنامه‌دهی شماره ۱ در مدل Gold 110AS

 1. سوئیچ را ۲ پله باز نموده و یکی از درب‌های اتومبیل را باز بگذارید.
 2. کلیدهای II + I ریموت تصویری را به مدت ۲ ثانیه نگهداشته تا یک تک آژیر شنیده شود.
 3. بلافاصله کلید شماره IV ریموت تصویری را به تعداد ردیف مورد نظر. در جدول شماره ۱ فشار دهید، تا به ازای هر بار یک تک آژیر شنیده شود..
 4. ۵ ثانیه صبر نموده تا به تعداد دفعات زده شده جواب آژیر و فلاش داده شود.
 5. بعد از اتمام فلاشر کلید I یا II یا III یا IV ریموت تصویری بر اساس انتخاب نیم ثانیه زده شود .

جدول شماره ۱ (جدول نرم افزاری ریموت Good 110 As )

تعداد فشار دادن کلید IV برنامه مورد نظر کلید شماره I کلید شماره II کلید شماره III کلید شماره IV
۱ سیستم توربو turbo غیر فعال ۲ دقیقه ۱ دقیقه …..
۲ سیستم تایمر ۲۴ ساعته غیر فعال فعال …… …..
۳ مدت زمان روشن بودن اتومبیل توسط ریموت

kid/start

۱۰ دقیقه  ۲۵ دقیقه ۳ دقیقه ۵ دقیقه
۴ فعال شدن فلاشر هنگام ترمز گرفتن غیر فعال فعال …… …..
۵ رزرو استارترkid فعال اگر دربی باز باشد غیرفعال غیرفعال …..
۶ اخطار باز بودن درب توسط فلاشر فعال غیرفعال ….. …..
۷ مربوط به چراغ گرمکن اتومبیل‌های دیزل ۳ ثانیه ۵ ثانیه ۸ ثانیه ۱۲ ثانیه
۸ فلاشر زدن هنگام باز شدن درب موتور فعال غیرفعال ….. …..

 

جدول برنامه‌های ریموت Gold 100 AS ، GOld 110 AS و ۱۰۰ Gold و ۱۰۱ Gold

برای ورود به جدول برنامه‌های ریموت ابتدا کلید II+III را به مدت ۲ ثانیه نگه دارید،. سپس مطابق جدول .زیر برنامه‌های لازم را انجام دهید.

IV III II I
تنظیم ساعت ریموت مرحله بعدی برنامه مرحله قبلی برنامه دقیقه ساعت
تنظیم ساعت تایمر استارت دقیقه ساعت
تنظیم ساعت بیداری دقیقه ساعت
فعال و غیرفعال کردن ساعت بیداری تغییر دادن
فعال و غیرفعال کردن پیجر تغییر دادن
فعال و غیرفعال کردن ویبراتور تغییر دادن
فعال کردن درجه سانتیگراد تغییر دادن

نکته: در این جدول پس از اینکه وارد نرم افزار ریموت شدید با کلیدهای IV و III می‌توانید به مراحل بعدی و قبلی برنامه‌ها بروید. و طبق جدول بالا کلیدهای I و II در ردیف فعال و غیر فعال نمائید .

توضیحات جدول برنامه‌های ریموت Gold 100 AS GOld 110 AS و۱۰۰ Gold و ۱۰۱ Gold 

 • ردیف ۱- برای تنظیم ساعت روی ریموت بکار می‌رود، باید توجه داشته باشید که بقیه موارد جدول. طبق ساعت تنظیم شده عمل می‌نمایند ( مانند تایمر استارت و بیداری)
 • ردیف ۲- برای تنظیم تایمر استارت بکار می‌رود و پس از تنظیم ساعت تایمر در زمان تعیین شده از خودرو سیستم رزروشن آن فعال باشد، روشن خواهد شد.
 • ردیف ۳- برای تنظیم ساعت بیداری بکار می‌رود، در زمان تعیین شده در این مرحله ریموت شروع به بیب بیب می‌کند و اعلام بیداری می‌کند.
 • ردیف ۴- برای فعال و غیرفعال کردن ساعت بیداری بکار می‌رود.

بقیه موارد مانند جدول فوق است.

نکته مهم: زمانی که ریموت دزدگیر ماجیکار روی حالت Sleep می‌رود به مفهوم این است که باطری ریموت تا حدی ضعیف شده است که دیگر به خوبی. عمل نمی‌کند و فقط کلید شماره I عمل می‌کند . برای رفع این حالت باید باتری ریموت تعویض گردد.

 

چگونگی باز کردن درب اتومبیل با استفاده از سیستم کارکال در مدل GOLD 110AS و GOLD 110A و GOLD 101AS و GOLD 100AS و GOLD 100A بدون استارتر

برای وارد شدن به سیستم به ترتیب زیر عمل نمایید:

 • دادن کد اولیه: ابتدا یک شماره ۴ رقمی (بدون عدد صفر ) از ۱ تا ۹ انتخاب نموده. از طریق قسمت. حساس کارکال به دستگاه وارد نمایید. ( قسمت حساس کارکال برای شیشه اتومبیل نصب شده است)
 • سوییچ را دو پله باز و یکی از درب‌ها را باز کنید.
 • ده ضربه به قسمت کارکال ( به صورت منظم و پشت سر هم ) وارد کنید تا به ازای هر بار ضربه LED کارکال به رنگ سبز روشن شود. (صبر نمایید تا LED کارکال با نور قرمز به حالت چشمک زدن سریع در بیاید و در خلال چشمک زدن سریع کد را وارد کنید.)
 • کد اول را به تعداد آن با ضربه از طریق کارکال وارد نمایید. به ازای هر ضربه. LED به رنگ سبز روشن خواهد شد، بلافاصله کارکال به تعداد. ضربه های زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد اولیه، وارد شدن کد اولیه را تائید می کند.
 • مجددا LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می‌کند، که به مفهوم وارد .کردن کد از طریق ضربه به کارکال می‌باشد، که می‌توانید. در خلال چشمک زدن سریع کد دوم را همانند کد اول وارد نماید بدین گونه که به همان تعداد ضربه وارد نمایید تا به ازای هر ضربه LED به رنگ .سبز. روشن شود بلافاصله کارکال به تعداد ضربه های ..زده شده با روشن و خاموش شدن LED قرمز به تعداد کد دوم، وارد شدن کد دوم را تائید می‌نماید.
 • و مجددا LED کارکال شروع به چشمک زدن سریع قرمز می‌کنید، که به مفهوم. وارد کردن. کد سوم از طریق ضربه به کارکال می‌باشد که در خلال این چشمک. زدن سریع می‌توانید کد سوم را هم همانند کد دوم وارد نمایید. به همان تعداد کد سوم به کارکال ضربه بزنید تا به .ازای هر بار. LED کارکال به رنگ سبز روشن شود. بالافاصله بعد از اتمام ضربه‌ها .LED کارکال به رنگ قرمز با روشن و خاموش شدن به تعداد ضربه، وارد شدن کل سوم را هم تائید می‌کند. شروع. مجدد چشمک زدن سریع LED قرمز به مفهوم وارد کردن کد چهارم در. خلال چشمک زدن سریع می‌باشد.
 • به همان تعداد کد چهارم به کار کال ضربه زده تا به ازای هر بار LED به رنگ سبز روشن شود. و گرفتن ضربه را نشان دهد، پس از اتمام ضربه‌های کد .چهارم LED به رنگ قرمز با خاموش و روشن شدن .به تعداد کد چهارم، وارد شدن کد چهارم را هم تایید می‌کند.
  در نهایت پس از تمام روشن و خاموش شدن LED قرمز به نشانه ثبت کد چهارم یک تک آژیر شنیده خواهد شد که این تک آژیر به معنای ثبت. کامل کد چهار رقمی است، حال سوییچ اتومبیل و درب را بسته دزدگیر را فعال نمایید. و از طریق کارکال با وارد کردن. کد داده شده به همین طریق درب‌ها را باز نمایید..

 

جدول نرم افزاری دستگاه Gold 110A بدون استارتر

نحوه وارد شدن به جدول برنامه‌دهی در مدل Gold 110A بدون استارتر

 • سوئیچ را ۲ پله باز کنید و یکی از درب‌های اتومبیل را باز بگذارید
 • کلیدهای II +I ریموت تصویری را ۲ ثانیه نگه داشته تا یک تک آژیر شنیده شود..
 • بلافاصله کلید IV ریموت تصویری را به تعداد ردیف مورد نظر در جدول برنامه‌دهی. .در مدل Gold 110A بدون استارتر فشار دهید تا به ازای هر مرتبه یک تک آژیر شنیده شود.
 • ۵ ثانیه صبر نمایید تا به تعداد زده شده جواب آژیر و فلاش داده شود.
 • پس از اتمام فلاشر کلید I یا II یا III یا IV ریموت تصویری بر اساس انتخاب نیم ثانیه زده شود.

جدول برنامه‌دهی در مدل Gold 110A بدون استارتر

تعداد فشار دادن کلید IV برنامه مورد نظر کلید شماره I کلید شماره II کلید شماره III کلید شماره IV
۴ فعال شدن فلاشر هنگام ترمز گرفتن غیر فعال فعال …… …..
۶ اخطار باز بودن درب توسط فلاشر فعال غیرفعال ….. …..
۸ فلاشر زدن هنگام باز شدن درب موتور فعال غیرفعال ….. …..

 


معرفی کامل دزدگیر خودرو و ویژگی‌های دزدگیر خوب

 مجموعه کاملی از آنچه راجع به سنسور دنده عقب باید بدانیم

معرفی کامل دزدگیر magicar

جدول امکانات مدل‌های مختلف دزدگیر magicar

دانلود تمامی دفترچه‌های راهنمای دزدگیر magicar

تشخیص دستگاه‌های اصلی magicar

سوالات متداول درباره دزدگیر magicar

مطالب پیشنهادی

آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش جامع نصب پاور ویندوز، قسمت اول
آموزش جامع نصب پاور ویندوز، قسمت اول
آموزش نصب دزدگیر پروتون GEN2
آموزش نصب دزدگیر پروتون GEN2
راهنمای پمپ پراید
راهنمای پمپ پراید
آموزش نصب دزدگیر و پاور لیفان 620 سری اول
آموزش نصب دزدگیر و پاور لیفان 620 سری اول
راهنمای کارایی دزدگیر جردن ساده بدون لرن
راهنمای کارایی دزدگیر جردن ساده بدون لرن
آموزش نصب دزدگیر و پاور جک S5
آموزش نصب دزدگیر و پاور جک S5
آموزش نصب دزدگیر و پاور پژو 206 و رانا مالتی‌پلکس EcoMux
آموزش نصب دزدگیر و پاور پژو 206 و رانا مالتی‌پلکس EcoMux
آموزش کامل نحوه کددهی ریموت دزدگیر هوتای (huatai)
آموزش کامل نحوه کددهی ریموت دزدگیر هوتای (huatai)
آموزش جامع نصب پاور ویندوز، قسمت دوم
آموزش جامع نصب پاور ویندوز، قسمت دوم
آموزش تعریف ریموت دزدگیر، طرح شماره سیزده
آموزش تعریف ریموت دزدگیر، طرح شماره سیزده
آموزش رفع مشکل پروتکت پخش کنوود
آموزش رفع مشکل پروتکت پخش کنوود
راهنمای کارایی و تنظیمات دستگاه دزدگیر اماکن GAP T11
راهنمای کارایی و تنظیمات دستگاه دزدگیر اماکن GAP T11
راهنمای کارایی و تنظیمات دزدگیر اماکن GAP G12
راهنمای کارایی و تنظیمات دزدگیر اماکن GAP G12
هر آنچه درباره اجزای دزدگیر اماکن لازم است بدانیم
هر آنچه درباره اجزای دزدگیر اماکن لازم است بدانیم
تعریف ریموت BMW X3
تعریف ریموت BMW X3
تعریف سوئیچ فابریک کرولا
تعریف سوئیچ فابریک کرولا
آموزش نصب دزدگیر Action مزدا 2
آموزش نصب دزدگیر Action مزدا 2
راهنمای نقشه سیم‌کشی مدل 777 دزدگیر سیلورین
راهنمای نقشه سیم‌کشی مدل 777 دزدگیر سیلورین
راهنمای نقشه سیم‌کشی دزدگیر TLD ساده
راهنمای نقشه سیم‌کشی دزدگیر TLD ساده
آموزش نصب دزدگیر دوو سیلو طرح جدید
آموزش نصب دزدگیر دوو سیلو طرح جدید
آموزش نصب دزدگیر و پاور مزدا 323
آموزش نصب دزدگیر و پاور مزدا 323

4 نظر برای "راهنمای کاربردی ریموت ماجیکار مدل GOLD-110A و GOLD-110AS"

محدودیت دسترسی...برای اینکه بتوانید نظر خود را ثبت کنید، باید وارد سایت شوید.
ورود به سایت
لیست قیمت کالاها
تعمیرات دزدگیر و ریموت
FRS200
FRS200
دفتر فروش:
(+98) 21 36 870 315
(+98) 21 36 870 285

واتساپ:
(+98) 912 951 57 88