حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی


ورود / عضویت

وبسایت ما کاربر محور می‌باشد و استفاده از تمام خدمات ما بعد از ورود به سایت امکان پذیر است. بنابراین به کمک دکمه زیر وارد سایت شوید و در صورتی که هنوز نسبت به عضویت اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم عضو سایت ما شوید.

عضویت
اخبار و اطلاعیه ها

رونمایی شرکت VIVOTEK از دو دوربین جدید

()
رونمایی شرکت VIVOTEK از دو دوربین جدید

اولین دوربین های Fisheye تحت شبکه در جهان با کیفیت تصویر مگاپیکسلی فوق العاده و ساطع کننده نور IR شرکت VIVOTEK به تازگی از عرضه دو دوربین Fisheye تحت شبکه خود با کیفیت تصویر مگاپیکسلی فوق العاده که امروزه پیشرو در بازار می باشند خبر داده است. این شرکت با ارائه این دو دوربین ، FE8191 و FE8391-V، ایستادگی در برابر انجام تعهدات خود را در جهت توسعه دوربینهای تحت شبکه fisheye برجسته به همگان نشان داده است.
دوربین FE8391-V ، بطور منحصر بفردی به یک سنسور CMOS12 مگاپیکسلی و LED هایIR تعبیه شده مجهز می باشد که این مدل را به اولین دوربین fisheye تحت شبکه در جهان با ساطع کننده نور IR تبدیل ساخته است و درنتیجه نیاز مشتریان به داشتن محصولات با کاربردهای گوناگون را برآورده ساخته است. سنسور CMOS12 مگاپیکسلی و لنز ۱٫۵ میلیمتری این دو دوربین نه تنها کیفیت تصویر عالی را تضمین می نماید بلکه زاویه دید ۱۸۰ درجه پانورامیک (جهت نصب بر روی دیوار) یا ۳۶۰ درجه اطراف (جهت نصب بر روی سقف یا کف) را فراهم می نمایند و مانیتورینگ بلامانعی را برای فضاهای باز همچون فرودگاه ها، مراکز خرید، پارکینگ ها، فروشگاه ها و دفاتر مهیا می سازند.
علاوه بر موارد فوق دوربین های FE8191 و FE8391-Vمجهز به یک فیلتر IR مکانیکی متحرک و تکنولوژی WDR Enhance می باشند که دوربین ها را قادر می سازد تصویری با کیفیت مطلوب در کل ساعات شبانه روز فراهم نموده و در محیط های با شرایط نوری چالش برانگیز دید بی نظیری را میسر می سازند. تکنولوژی کاهش نویز ۳D تصویردر این دوربینها نیز امکان ضبط تصاویر شفاف را تحت شرایط نوری پائین فراهم می آورند. همچنین دوربین FE8391-V با دارا بودن استاندارد IK-10 و استاندارد IP66 در برابر هرگونه خرابکاری و شرایط نامساعد جوی مقاوم بوده و LED هایIR تعبیه شده بر روی این دوربین دید بی نظیری را حتی با زاویه ۳۶۰ درجه و تا فاصله ۱۰ متر حتی در محیط های تاریک ارائه می دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید