31 فروردین ۱۳۹۸ شنبه

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

عضویت

محدودیت دسترسی

برخی از محتوای سایت فقط برای اعضا قابل روئیت است. در قسمت بالا دکمه عضویت و ورود وجود دارد. اگر عضو سایت هستید دکمه ورود را بزنید و وارد سایت شوید. اگر هنوز عضو سایت ما نشده‌اید از دکمه عضویت استفاده نمایید و به جمع ما بپیوندید.

 شرکت VIVOTEK به تازگی از عرضه دو دوربین Fisheye تحت شبکه خود با کیفیت تصویر مگاپیکسلی فوق العاده که امروزه پیشرو در بازار می‌باشند خبر داده است. این شرکت با ارائه این دو دوربین ، FE8191 و FE8391-V، ایستادگی در برابر انجام تعهدات خود را در جهت توسعه دوربین‌های تحت شبکه fisheye برجسته به همگان نشان داده است.

اولین دوربین‌های Fisheye تحت شبکه در جهان با کیفیت تصویر مگاپیکسلی فوق العاده و ساطع کننده نور IR  

رVIVOTEK )

Vivotek Banner

دوربین FE8391-V، بطور منحصر بفردی به یک سنسور CMOS12 مگاپیکسلی و LEDهای IR تعبیه شده مجهز می‌باشد که این مدل را به اولین دوربین fisheye تحت شبکه در جهان با ساطع کننده نور IR تبدیل ساخته است. در نتیجه نیاز مشتریان به داشتن محصولات با کاربردهای گوناگون را برآورده ساخته است.

سنسور CMOS12 مگاپیکسلی و لنز ۱٫۵ میلیمتری این دو دوربین نه تنها کیفیت تصویر عالی را تضمین می‌نماید بلکه زاویه دید ۱۸۰ درجه پانورامیک (جهت نصب بر روی دیوار) یا ۳۶۰ درجه اطراف (جهت نصب بر روی سقف یا کف) را فراهم می‌نمایند و مانیتورینگ بلامانعی را برای فضاهای باز همچون فرودگاه‌ها، مراکز خرید، پارکینگ‌ها، فروشگاه‌ها و دفاتر مهیا می‌سازند.

علاوه بر موارد فوق دوربین‌های FE8191 و FE8391-V مجهز به یک فیلتر IR مکانیکی متحرک و تکنولوژی WDR Enhance می‌باشند که دوربین‌ مداربسته را قادر می‌سازد تصویری با کیفیت مطلوب در کل ساعات شبانه روز فراهم نموده و در محیط‌های با شرایط نوری چالش برانگیز دید بی‌نظیری را میسر می‌سازند. تکنولوژی کاهش نویز ۳D تصویر در این دوربین‌ها نیز امکان ضبط تصاویر شفاف را تحت شرایط نوری پائین فراهم می‌آورند. همچنین دوربین FE8391-V با دارا بودن استاندارد IK-10 و استاندارد IP66 در برابر هرگونه خرابکاری و شرایط نامساعد جوی مقاوم بوده و LED های IR تعبیه شده بر روی این دوربین دید بی‌نظیری را حتی با زاویه ۳۶۰ درجه و تا فاصله ۱۰ متر حتی در محیط‌های تاریک ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید