Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی

برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی

شرکت‌ها و برندهای زیادی در زمینه تولید و پخش سیستم دوربین‌ مداربسته فعالیت دارند. البته طبیعتا تمامی این برندها از استانداردهای کافی برای فعالیت در این زمینه برخوردار نیستند. از همین رو شرکت تارتن دژ آریانا لیستی از برندهای مورد تائید دوربین مداربسته خود ایجاد کرده است. طبیعتا ما از نصب دوربین‌های مداربسته با برندهایی خارج از این لیست دوری میکنیم.

برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی

برندهای اصلی و برندهای متفرقه

مشکل رایج بسیاری از مشتریان سیستم‌های مداربسته نگرانی از برندهای متفرقه است. این برندها عموما محصولاتی را شامل می‌شوند که به سفارش وارد کننده با نامی خاص ساخته می‌شوند یا داخل کشور برندگذاری می‌شوند. با توجه به تجربه این شرکت در بازار سیستم‌های حفاظتی ما به راحتی برندهای متفرقه را شناسایی کرده و آنها را از سبد خود جدا می‌کنیم.

همچنین لیستی از برندهای مورد تائید ایجاد کرده‌ایم تا مشتریان نیز بتوانند برندهای اصلی موجود در بازار و منطبق با استانداردها را به راحتی بشناسند. در صورتی که به عنوان وارد کننده دوربین مداربسته فعال هستید و برند اصلی خاصی را وارد می‌کنید می‌توانید برند خود را به ما معرفی کنید تا آن را در لیست برندهای مورد تائید خود قرار دهیم.
در صورتی که در رابطه با اصلی بودن یک برند خاص سوالی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در این رابطه به شما مشاوره داده شود.

برندهای مورد تائید ما

سیستم های مداربسته و تجهیزات مرتبط

(برای ورود به سایت هر شرکت بر روی نام آن کلیک کنید.)

 • اکسیس (Axis): اکسیس یک شرکت سوئدی است که به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات مداربسته شبکه و نرم افزارهای مرتبط با آن فعالیت می‌کند. شرکت اکسیس به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دوربین‌ مداربسته شبکه در جهان شناخته می‌شود و محصولات آن از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردارند.
 • سامسونگ (Samsung): سامسونگ تکوین یک شرکت از مجموعه شرکت‌های سامسونگ است و یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کننده دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته در ایران است. این شرکت در جهان نیز جایگاه بسیار خوبی در زمینه فروش محصولات مداربسته دارد. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های آنالوگ و شبکه، تجیهزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • هایک ویژن (Hikvision): هایک ویژن یک شرکت چینی بزرگ است که در سال‌های اخیر جایگاه بزرگترین تولید کننده تجیهزات مداربسته از آن خود کرده است. این شرکت به واسطه ارزان قیمت بودن محصولات و کیفیت بسیار بالای آن‌ها به شهرت زیادی رسیده است. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های آنالوگ و شبکه، تجهیزات مداربسته و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • پاناسونیک (Panasonic): پاناسونیک سکیوریتی یکی از زیر مجموعه‌های شرکت پاناسونیک است که در زمینه تولید تجهیزات امنیتی و مداربسته فعالیت می‌کند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجیهزات مداربسته شناخته می‌شود و البته محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های آنالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • بوش (Bosch): بوش سکیوریتی یکی از زیر مجموعه‌های شرکت بوش است که زمینه تولید سیستم‌های امنیتی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مداربسته در جهان شناخته می‌شود و محصولات آن شامل دوربین‌های مداربسته آنالوگ و شبکه، تجیهزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • سی ان بی (CNB): سی ان بی یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند. این شرکت از گذشته در ایران مشهور بوده است. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته آنالوگ و شبکه و تجهیزات جانبی می‌شود.
 • ویووتک (Vivotek): ویووتک یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین‌های مداربسته تحت شبکه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • ژئو ویژن (GeoVision): ژئوویژن یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین‌های مداربسته تحت شبکه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شرکت شامل دوربین‌های مداربسته تحت شبکه تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • داهوآ (Dahua): شرکت داهوآ شرکت چینی است که در زمینه تولید سیستم‌های مداربسته فعالیت می‌کند. این شرکت نیز مانند هایک ویژن به واسطه کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آنها شناخته می‌شود. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • موبتیکس (MOBOTIX): موبتیکس یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید سیستم‌های امنیتی و مداربسته تحت شبکه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل سیستم‌های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • اویژیلون (AVIGILON):
 • اویژیلون یک شرکت کانادایی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته شبکه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • گویتبروک (GEUTEBRUCK): گویتبروک یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند. این شرکت به واسطه محصولات با کیفیت بسیار بالا شهرت پیدا کرده است. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • نو (NUUO): نو یک شرکت تایوانی است که به طور تخصصی در زمینه تولید نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته فعالیت دارد.
 • سونی (Sony): سونی یک شرکت ژاپنی است که بیشتر به واسطه محصولات الکترونیکی در جهان شناخته می‌شود. با این وجود این شرکت سهم بزرگی در بازار مداربسته جهان ندارد. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های آنالوگ و شبکه می‌شود.
 • زیمنس (Siemens): زیمنس یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی فعالیت می‌کند. این شرکت سهم بزرگی در بازار مداربسته جهان ندارد اما محصولاتی برای کاربری‌های خاص در این زمینه تولید می‌کند.
 • هیترون (Hitron): هیترون یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • اوپتکس (OPTEX): اوپکس یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می‌شود.
 • ای وی تک (AVTECH): ای وی تک یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت شامل دوربین‌های مداربسته انالوگ و شبکه و تجهیزات جانبی می‌شود.
 • اورفوکس (EVERFOCUS): اورفوکس یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجیهزات مداربسته فعالیت دارد.
 • اچ دی پرو (HDPRO): اچ دی پرو یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت دارد.
 • دایناکالر (DYNACOLOR): دایناکالر یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته تحت شبکه و نرم افزارهای مرتبط فعالیت دارد.
 • مایلستون (MILESTONE): مایل استون یک شرکت دانمارکی است که به طور تخصصی در زمینه تولید نرم افزارهای نظارتی و حفاظتی مرتبط با سیستم‌های مداربسته فعالیت دارد.
 • وایکان (VICON): ویکان یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته و حفاظتی فعالیت دارد.
 • دالمایر (Dallmeier): دالمایر یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می‌کند.

مطالب پیشنهادی

آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
اطلاعات کامل درباره دوربین ضد انفجار و اهمیت آن
اطلاعات کامل درباره دوربین ضد انفجار و اهمیت آن
آشکارساز دود
آشکارساز دود
نحوه کنترل و عملکرد دزدگیر اماکن فایروال F9 و F10
نحوه کنترل و عملکرد دزدگیر اماکن فایروال F9 و F10
از هک شدن تلگرامتان مطلع شوید + آموزش
از هک شدن تلگرامتان مطلع شوید + آموزش
دوربین مداربسته حافظه‌دار
دوربین مداربسته حافظه‌دار
آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل
آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل
راهنمای انتخاب دستگاه NVR
راهنمای انتخاب دستگاه NVR
راهنمای کامل و فارسی دزدگیر اماکن GAP 4ZONE
راهنمای کامل و فارسی دزدگیر اماکن GAP 4ZONE
کابل شبکه چیست؟
کابل شبکه چیست؟
دستگاه برق اضطراری (UPS) با خروجی ۱۲ ولت
دستگاه برق اضطراری (UPS) با خروجی ۱۲ ولت
راهنمای خواندن کاتالوگ دستگاه DVR
راهنمای خواندن کاتالوگ دستگاه DVR
دزدگیر تصویری موتور سیکلت
دزدگیر تصویری موتور سیکلت
معرفی کامل دوربین مداربسته ویوتک (Vivotek)
معرفی کامل دوربین مداربسته ویوتک (Vivotek)
دوربین مداربسته ضد نور چیست؟
دوربین مداربسته ضد نور چیست؟
آموزش زدن فیش BNC
آموزش زدن فیش BNC
انتقال تصویر DVR بدون آی پی استاتیک
انتقال تصویر DVR بدون آی پی استاتیک
دوربین مداربسته باکیفیت
دوربین مداربسته باکیفیت
واژه AGC به چه معناست؟
واژه AGC به چه معناست؟
با کوچکترین دوربین پوشیدنی جهان آشنا شوید
با کوچکترین دوربین پوشیدنی جهان آشنا شوید
IR Cut چیست؟
IR Cut چیست؟
محدودیت دسترسی...برای اینکه بتوانید نظر خود را ثبت کنید، باید وارد سایت شوید.
ورود به سایت