Logo
Logo

حفاظت و امنیت

بهترین آموزشگاه حفاظتی و امنیتی

راهنمای کامل کارایی مدل i666 A دزدگیر سیلور

راهنمای کامل کارایی مدل i666 A دزدگیر سیلور

در اين ساعت گروه حفاظت و امنيت راهنماي کامل و فارسي کارايي دزدگير تصویری x2way سيلور مدل i666A (سیلور i666 A) را براي شما کاربران گرامي تهيه و تدوين کرده است. براي مشاهده راهنماي کاربردي در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

راهنمای کامل و فارسی کارایی دزدگير تصویری x2way سيلور مدل i666A (سیلور i666 A) 

شرح آیکون‌های نمایشگر (LCD) ریموت کنترل دزدگیر سیلور i666 A:

سیلور i666 A
ریموت کنترل دزدگیر سیلور i666 A

شرح آیکون‌های نمایشگر (LCD) ریموت سیلور i666 A:

آیکون شرح آیکون
قفل شدن درب‌ها و فعال شدن سیستم دزدگیر
باز شدن درب‌ها و غیر فعال شدن سیستم دزدگیر
نشانگر روشن بودن موتور اتومبیل
نشانگر هشدار باز بودن درب موتور اتومبیل (کاپوت)
آنتن میزان آنتن دهی آخرین ارتباط ریموت و اتومبیل
نشانگر هشدار باز بودن درب اتومبیل
 فعال بودن حالت اعزام به تعمیرگاه
نشانگر هشدار باز بودن درب صندوق عقب اتومبیل
عملکرد کار کال یا پیغام گر آشنا
حالت با صدا فعال و غیرفعال شدن سیستم
حالت غیر فعال بودن سنسور ضربه
نشانگر فعال بودن شناسایی ریموت
حالت اتوماتیک فعال شدن سیستم پس از بسته شدن آخرین درب
نشانگر فعال بودن ساعت بیداری
فعال بودن حالت قفل شدن درب‌ها با فشار پدال ترمز
خروجی های اضافه فعال
حالت فعال بودن ویبره ریموت
نشانگر فعال شدن حالت ۲ND برای کددهی

جدول عملکرد کلیدهای ریموت دزدگیر سیلور i666A:

کلید  زمان نگه داشتن کلید نام عملکرد نحوه عملکرد
۰٫۵ ثانیه فعال شدن و قفل شدن درب‌ها سیستم اگر در حالت باصدا باشد، با یک تک آژیر و تک فلاشر درب‌ها را قفل و فعال می‌کند و اگر در حالت بی‌صدا باشد، فقط با یک تک فلاشر درب‌ها قفل و فعال خواهد شد.
۴ ثانیه Panic
ماشین یاب
با این عملکرد می‌توان از طریق صدای آژیر و چشمک زدن فلاشرها اتومبیل را در مکان‌های شلوغ پیدا نمود. همچنین برای دور کردن افراد مزاحم از اطراف اتومبیل کاربرد دارد.
۴ ثانیه خاموش کردن موتور

ضدسرقت

اگر اتومبیل با موتور روشن مورد سرقت واقع شود، در صورت نصب رله قطع برق و با توجه به آنتن دهی سیستم، می‌توان موتور اتومبیل را از راه دور خاموش نمود.
۰٫۵ ثانیه غیرفعال شدن و باز شدن درب‌ها اگر سیستم در حالت باصدا باشد، با دو آژیر و ۲ فلاشر درب‌ها باز و غیرفعال می‌شود. ولی اگر در حالت بی‌صدا باشد، با دو فلاشر درب‌ها باز و غیرفعال خواهد شد. اگر تا ۳۰ ثانیه هیچکدام از درب‌ها باز نشود، سیستم پس از ۳۰ ثانیه مجددا طی ۳ تک آژیر اخطار فعال شده و درب‌ها را قفل خواهد کرد.
۰٫۵ ثانیه روشن شدن چراغ صفحه با این عملکرد می‌توان صفحه LCD ریموت را روشن نمود (تا ۱۰ ثانیه صفحه ریموت روشن خواهد ماند).
۲ ثانیه صندوق پران در صورتیکه اتومبیل دارای صندوق پران برقی باشد و یا توسط تکنسین نصب، برای اتومبیل صندوق پران نصب شده باشد، با این عملکرد می‌توان با ریموت صندوق را باز نمود.
۲ بار پی در پی

Aux1

زمانی که Aux1 در حالت فعال .شدن با ریموت است، خروجی آن فعال می‌شود و زمان خروجی قابل برنامه دهی می‌باشد.
۰٫۵ ثانیه اعلام وضعیت بار اول فشردن کلید، دمای داخل اتومبیل و بار دوم فشردن کلید، ولتاژ باتری ریموت. و بار سوم فشردن کلید ولتاژ باتری اتومبیل نمایش داده خواهد شد. (وضعیت باز بودن درب‌ها یا .درب موتور (کاپوت) و یا قفل یا باز بودن درب صندوق عقب)
۲ بار پی در پی

Aux2

زمانی که Aux2 در حالت فعال با ریموت باشد، خروجی آن فعال خواهد شد. و زمان خروجی آن نیز قابل برنامه دهی است
+ ۰٫۵ ثانیه حالت بی‌صدا حالت باصدا با این عملکرد از روی صفحه LCD حذف و سیستم وارد. حالت بی‌صدا می‌شود. هنگام باز و بسته کردن درب‌ها دیگر صدای آژیر شنیده نخواهد شد. همچنین در هنگام فعال بودن سیستم اگر به اتومبیل ضربه. وارد شود، صدای آژیر شنیده نخواهد شد و فقط هشدار ضربه بر روی ریموت نمایش داده می‌شود. ولی اگر در حالت بی‌صدا هر یک از درب‌ها باز شود. و یا التراسونیک تحریک شود، آژیر به صدا در خواهد آمد. برای برگشت به حالت باصدا تکرار فشردن دو کلید ذکر شده حالت باصدا فعال می‌شود.
+ ۰٫۵ ثانیه حالت اعزام به
تعمییرگاه
برای سرویس‌های دوره‌ای اتومبیل، باید. سیستم دزدگیر را از مدار خارج کنید. در هنگام فعال شدن حالت تعمیرگاه علامت Zzzz برروی LCD نمایان خواهد شد. برای برگشت به حالت اولیه. سیستم، تکرار فشردن کلیدهای ذکر شده کافی است. (در حالت تعمیرگاه فقط ریموت درب‌ها را باز و بسته می‌کند و تمامی عملکردها غیرفعال می‌شود.)
+ ۲ ثانیه فعال و غیرفعال کردن سنسور ضربه سنسور ضربه غیرفعال می‌شود. علامت ضربه  بر روی LCD ظاهر خواهد شد. در صورت وارد شدن ضربه بر بدنه. اتومبیل، سیستم عکس العملی نشان نمی‌دهد. برای مکان‌هایی که ارتعاش. یا رفت و آمد اتومبیل‌ها زیاد است، از این کارایی .استفاده کنید. برای برگشت به حالت اولیه تکرار فشردن کلیدهای ذکر شده کافی است.
+ ۰٫۵ ثانیه

قفل کودک

بر روی LCD ريموت علامت “DRV” ظاهر می‌شود و ۱۵ ثانیه پس از روشن. کردن اتومبیل با اولین فشار پدال ترمز درب‌های اتومبیل قفل. و با بستن سوئیچ اتومبیل و خاموش کردن اتومبیل درب‌ها باز خواهد شد. برای غیرفعال کردن. قفل کودک تکرار فشردن کلیدهای ذکر شده کافی است.
+ ۰٫۵ ثانیه حالت Passive بر روی LCD ریموت علامت PSV” ظاهر می گردد. در این حالت ۳۰ ثانیه پس. از بسته شدن آخرین درب طی ۲ اخطار تک آژیر در اخطار سوم تک آژیر درب‌ها قفل و سیستم فعال می‌شود.
+ ۰٫۵ ثانیه پس از passive حالت AUTO پس از حالت Passive اگر ۰٫۵ ثانیه کلیدهای ذکر شده را فشار دهید،. حالت AUTO فعال و علامت بر روی LCD نمایش داده خواهد شد و با نزدیک شدن ریموت به اتومبیل درب‌ها باز و با دور شدن ریموت از اتومبیل .درب‌ها بسته خواهد شد. البته در این حالت مصرف باتری ریموت بالاتر از حد نرمال است. این حالت با حالت RFID متفاوت است و آنتن اصلی دستگاه وظیفه. شناسایی ریموت را به عهده دارد. تکرار فشردن .کلیدهای ذکر شده این حالت را غیرفعال می‌کند.
+ ۲ ثانیه

۲ND

ارتباط با اتومبیل دومOFF/ON

بر روی LCD ریموت علامت ۲ND ظاهر می‌شود. در این حالت می‌توان از ریموت. برای کددهی به سیستم مشابه. همین سیستم (نصب بر روی اتومبیل دیگر) استفاده کرد. این ریموت قابلیت فرمان دهی به دو اتومبیل را دارد. وقتی حالت سیستم غیرفعال باشد، ریموت. تصویری با اتومبیل اول کار می‌کند. اگر فعال باشد، ریموت تصویری فقط با اتومبیل دوم کار می‌کند.
+ ۲ ثانیه قفل کردن  برای جلوگیری از عملکرد اتفاقی کلیدهای ریموت در اثر فشار تصادفی آن‌ها می‌توان از این عملکرد بهره برد. در زمان قفل شدن صفحه کلید ریموت با فشردن کلیدها عبارت HOLD بر روی LCD نمایش داده می‌شود. برای باز کردن صفحه کلید ریموت فشردن کلیدهای ذکر شده کافی است.

باز کردن درب اتومبیل توسط کارکال:

برای آنکه بتوان توسط کارکال درب اتومبیل را در زمانیکه دزدگیر فعال است باز کرد، یک کد چهار رقمی. که از ۱ تا ۹ و فاقد صفر را از طریق کارکال وارد. دستگاه کنید تا به وسیله این کد در زمان فعال بودن سیستم، درب‌ها باز و دزدگیر غیرفعال شود.

مراحل وارد کردن کد چهار رقمی:

  1. سوئیچ را ۲ پله باز کنید و یکی از .درب‌ها را باز بگذارید.
    نکته: در مدل هایی که key less است، کلید فشاری را ۲ مرتبه فشار دهید تا روی کلید فشاری ON روشن شود و یکی از درب‌ها را باز بگذارید.
  2. ده ضربه متوالی به کار کال وارد کنید. تا به ازای هر ضربه LED به رنگ قرمز روشن شود. (ملاک شمارش ۱۰ ضربه ده بار روشن شدن LED قرمز خواهد بود).
  3. چند ثانیه صبر کنید تا LED به رنگ. آبی به صورت چشمک سریع در بیاید. در حال چشمک. زدن سریع کد اول را به تعداد آن با ضربه بر روی سنسور کارکال وارد کنید. بعد از اتمام کد اول، کارکال کد اول را با روشن و خاموش. شدن به تعداد کد اول تایید می‌کند.
  4. مجددا کارکال شروع به چشمک .زدن سریع به رنگ آبی می‌کند. در خلال چشمک .زدن سریع کد دوم را به تعداد آن به همان شکل وارد کردن. کد اول، وارد کنید و منتظر بمانید (به تعداد کد دوم کارکال با روشن و خاموش شدن به تعداد کد دوم) کد دوم را نیز تایید کنید.
  5. کار کال مجددا شروع به چشمک زدن سریع به رنگ آبی می‌کند. در خلال چشمک .زدن سریع، کد سوم را نیز وارد کنید و منتظر بمانید تا کارکال کد سوم را تایید کند.
  6. در نهایت کد چهارم را به همین ترتیب وارد کنید. پس از اتمام تایید کد چهارم یک تک آژیر به. همراه تک فلاشر به معنای ذخیره کد چهار رقمی، پایان مراحل کد دهی اعلام می‌شود.

در صورتیکه بخواهید از طریق کد چهار رقمی سیستم دزدگیر .را غیر فعال و درب‌ها را باز کنید، سیستم دزدگیر را با ریموت فعال کنید. سپس ۱۰ ضربه متوالی به کارکال بزنید تا به ازای ۱۰ ضربه ۱۰ بار LED قرمز روشن شود. سپس LED آبی شروع به چشمک .زدن سریع به نشانه وارد کردن کد اول می‌کند. می‌توانید همانند مراحل اوليه کددهی عمل کنید. پس از اتمام ورود کد چهارم و تایید آن در اتومبیل باز و دزدگیر غیرفعال می‌شود.

تنظیمات منوی ریموت:

کلیدهای + را به طور همزمان ۴ ثانیه نگه دارید، تا عبارت “menu” روی ریموت روشن شود. سپس با کلید   به ترتيب جدول زیر عمل نمایید.

عملکرد نحوه اجرا  شرح اجرا
تنظیم ساعت شبانه روزی ساعت

 دقیقه

 فقط نماد چشمک می‌زند. در این زمان ساعت را با کلید  و دقیقه را با کلید  تنظیم نمایید.
تنظیم زمانسنج استارت کاربردی ندارد کاربردی ندارد
تنظیم ساعت زنگ دار
(ساعت بیداری)
ساعت

 دقیقه

فقط نماد چشمک می‌زند. در این زمان ساعت را با کلید  و دقیقه را با کلید  تنظیم نمایید.
فعال و غیرفعال کردن ساعت زنگدار
(ساعت بیداری)
تغییر با کلید  فقط آیکون  چشمک می‌زند.

نمایش فعال کردن AL.ON

نمایش غیرفعال کردن AL.OFF

تغییر با کلید 

فعال و غیرفعال کردن کارکال تغییر با کلید  فقط آیکون  چشمک می‌زند.

نمایش فعال کردن RPS.ON

نمایش غیرفعال کردن RPS.OFF

تغییر با کلید 

حالت ملودی و ویبره فعال/ حالت ملودی غیرفعال ویبره به تنهایی فعال تغییر با کلید  فقط آیکون  چشمک می‌زند.

نمایش فعال کردن VI.ON

نمایش غیرفعال کردن VI.OFF

حالت شناسایی ریموت AUTO تغییر با کلید  نماد  چشمک می‌زند. ساعت، حالت نرمال را نشان می‌دهد. علامت “AUTODOOR” سریع نمایش داده می‌شود.

پس از اتمام تنظیمات، کلیدهای + را ۴ ثانیه نگه دارید. تنظیمات انجام شده ذخیره خواهد شد. اکنون می‌توانید از منوی ریموت خارج شوید.


معرفی کامل دزدگیر خودرو و ویژگی‌های دزدگیر خوب

 مجموعه کاملی از آنچه راجع به سنسور دنده عقب باید بدانیم

راهنمای کامل کارایی مدل ۷۷۷ دزدگیر سیلورین

دانلود کاتالوگ کامل و فارسی دزدگیر تصویری SILVER I666A

منبع:

WWW.SILVERCARALARM.IR 

مطالب پیشنهادی

آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
آموزش راه‌اندازی سیم‌های قفل مرکزی انواع دزدگیر
معرفی جامع و نحوه کارکرد رله
معرفی جامع و نحوه کارکرد رله
آموزش نصب دزدگیر MVM X33 New
آموزش نصب دزدگیر MVM X33 New
نشانه‌های خرابی ترمز خودرو را بشناسید
نشانه‌های خرابی ترمز خودرو را بشناسید
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 550
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 550
اطلاعات و نکات مهم و ضروری درباره سرقت خودرو
اطلاعات و نکات مهم و ضروری درباره سرقت خودرو
تعریف سوئیچ پراید با ایسیو LZNFCANHIm2
تعریف سوئیچ پراید با ایسیو LZNFCANHIm2
آموزش نصب دزدگیر تویوتا كمری ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸
آموزش نصب دزدگیر تویوتا كمری ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸
راه‌کارهای بالابردن امنیت خودرو
راه‌کارهای بالابردن امنیت خودرو
آموزش نصب دزدگیر و پاور دنا مالتی‌پلکس SMS
آموزش نصب دزدگیر و پاور دنا مالتی‌پلکس SMS
قطع کن حرفه ای برای ماشین
قطع کن حرفه ای برای ماشین
آموزش نصب دزدگیر لیفان ۸۲۰
آموزش نصب دزدگیر لیفان ۸۲۰
آموزش تعریف ریموت دزدگیر، طرح شماره شش
آموزش تعریف ریموت دزدگیر، طرح شماره شش
نحوه کنترل و عملکرد دزدگیر اماکن فایروال F9 و F10
نحوه کنترل و عملکرد دزدگیر اماکن فایروال F9 و F10
نکات مهم برای رانندگی در هنگام غروب
نکات مهم برای رانندگی در هنگام غروب
آموزش نصب دزدگیر و پاور جک J3
آموزش نصب دزدگیر و پاور جک J3
راهنمای نقشه سیم‌کشی دزدگیر جردن ساده بدون لرن
راهنمای نقشه سیم‌کشی دزدگیر جردن ساده بدون لرن
آموزش نصب دزدگیر زد ایکس اتو لندمارک
آموزش نصب دزدگیر زد ایکس اتو لندمارک
آموزش نصب دزدگیر مزدا ۳ قدیم
آموزش نصب دزدگیر مزدا ۳ قدیم
آموزش نصب دزدگیر و پاور لیفان X60
آموزش نصب دزدگیر و پاور لیفان X60
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 530
آموزش نصب دزدگیر و پاور MVM 530
راهنمای کامل تنظیمات دزدگیر اماکن +SILEX SG7
راهنمای کامل تنظیمات دزدگیر اماکن +SILEX SG7

2 نظر برای "راهنمای کامل کارایی مدل i666 A دزدگیر سیلور"

سلام خسته نباشید برنامه تایم تاخیر لادری ۶۶۶ میخواستم لطف کنید ممنون.

مصطفی خورشید زاده (4 ماه قبل)

حالا شما نظرتون رو بنویسید

محدودیت دسترسی...برای اینکه بتوانید نظر خود را ثبت کنید، باید وارد سایت شوید.
ورود به سایت